Беар Гріллс і Володимир Зеленський

Для сили та енергії: Бер Гріллз розповів про свою секретну дієту та назвав продукти, від яких слід відмовитися

Bear Grylls / Facebook

Знаменитість користується "добавками пращурів"

Відомий британський телеведучий і мандрівник Бер Гріллз, який нещодавно відвідав Україну, розповів про свою дієту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

Раніше британець був веганом, але тепер став фанатом червоного м'яса та багатьох добавок, виготовлених з органів тварин.

"Мене часто запитують, у чому секрет наявності енергії для вирішення деяких із найскладніших життєвих завдань? Харчування має ключове значення, як і тренування з навантаженнями, сонячне світло, холодна вода та весела компанія", – поділився він.

За словами Гріллза, він будує своє харчування навколо червоного м'яса. Раз на кілька днів телеведучий додатково вживає багату на поживні речовини печінку.

Також у раціон легенди виживання входить багато сирих молочних продуктів, фруктів та мед хорошої якості. А ось від хліба, макаронів і напівфабрикатів він відмовляється.

Додатково Гріллз здивував тим, що вживає "добавки пращурів", які додає до їжі. Він стверджує, що наш організм потребує вживання не тільки печінки, але й інших органів, а саме підшлункової залози, серця та яєчок.

"Спадково та природно. Це поєднання – те, як я харчуюся, як я намагаюся щосили залишатися сильним", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, чи допомагає схуднути інтервальне голодування.

Дивіться також відео 5 каналу: Леопарди їдуть на поле бою: українські військові завершили навчання на сучасних танках

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ