Продукти

ТОП-5 корисних продуктів для вашого серця

5 канал / Час. Підсумки тижня

В жодному разі не усувайте їх з раціону

Серце – найголовніший орган в організмі людини, тож задля того, щоб жити повноцінним життям, ми повинні берегти його. 

Однією з найстрашніших загроз для органа є серцево-судинні захворювання. Щоб запобігти їх появі – вдайтеся до профілактичних заходів. А розпочати краще зі свого щоденного раціону. "Дивогляд" вирішив поділитися із вами кількома продуктами, які є незамінними на шляху до здорового серця. 

Риба

Не секрет, що цей продукт є справжнім джерелом корисних жирних кислот Омега-3 і Омега-6, які сприяють зниженню ризику захворювання коронарних артерій. Дієтологи рекомендують вживати рибу принаймні двічі на тиждень, з метою запобігти появі інфаркту міокарда.

Риба
Риба
Фото: Shutterstock

Злаки

Злакові продукти здатні завадити засвоєнню шкідливого холестерину. Таким чином, вони перешкоджають розвитку ішемічної хвороби серця і атеросклерозу в організмі людини.

Злаки, зернові
Злаки, зернові
Фото: Shutterstock

Авокадо

Напевно, найжирніший продукт з усіх відомих. Проте, дуже корисний. Авокадо містить у собі велику кількість поліненасичених жирних кислот, які знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Окрім цього, він ще має сприятливу дію на мозкову діяльність. 

Калій, що міститься у даному продукті, налаштовує роботу серця, позбавляє від стресу та сприяє зниженню артеріального тиску.

Авокадо
Авокадо
Фото: foodandmood.com.ua

Сік червоного винограду / червоне вино

Ці два напої є гарною профілактикою наших тромбозів. Однак, будьте обережними із другим. Надмірне споживання червоного вина може завдати вашому організму шкоди. Лікарі рекомендують вживати не більше ніж 150 мл вина на день.

Червоне вино
Червоне вино
Фото: Depositphotos

Грейпфрут

Грейпфрут перешкоджає утворенню тромбів у судинах, роблячи їх стінки більш міцними та еластичними. Він також містить у своєму складі вітамін Р, який сприяє зміцненню кровоносних судин.

Грейпфрут, цитрусові
Грейпфрут, цитрусові
Фото: Shutterstock

А про користь якого з цих продуктів ви чули раніше? 

Нагадаємо, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що учені назвали продукт, який може знизити ризик смерті на чверть.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ