Просунута освіта: ТОП-5 гаджетів для дистанційного навчання

Внаслідок пандемії COVID-19 багато школярів і студентів почали навчатися віддалено з міркувань безпеки. Не дивлячись на певні мінуси, цей процес можна полегшити завдяки усіляким пристроям.

Планшет

Якщо у школяра не має потреби у роботі з "важкими" програмами, то замість ноутбука чи ПК йому можна користуватися звичайним планшетом. Цей гаджет має усе необхідне: інтернет, камеру, програми для читання тощо.

Окрім цього, якщо людина планує використовувати гаджет після завершення дистанційного навчання, то планшет – практичний варіант, бо більшість моделей можна легко покласти у невеличку сумку.

Ноутбук

Ноутбук – дуже зручний пристрій для багатьох речей, у тому числі для освіти. На відміну від персональних комп'ютерів вони портативні, що дає багато можливостей. Наприклад, учень може легко піти вчитися з однієї кімнати до іншої, якщо йому хтось заважає. 

Тут ми вже писали про те, як обрати ноутбук для роботи. Щоб не повторюватись, ми рекомендуємо вам ознайомитися з цією статтею.

Ноутбук
Ноутбук
Фото: Shutterstock

Читайте також: Як звільнити пам'ять телефону: 4 секретних способи

Читайте також: Як коти впливають на психічне здоров'я господарів, які працюють дистанційно – дослідження

Читайте також: 5 ознак, що настав час придбати новий смартфон

Гарнітура або навушники з шумопоглинанням

Як ми писали вище, інколи людину може щось відволікати від навчання. Звісно же, можна піти з гаджетом в інше приміщення, але також можна вирішити цю проблему завдяки навушникам або гарнітурі.

Якщо вони мають функцію шумопоглинання, то це допоможе зосередитися учню на навчальному процесі. Окрім цього, наявність у пристрої мікрофону покращить якість звуку, який будуть чути співрозмовники дитини. Це актуально для дистанційних уроків, якщо учню буде потрібно розмовляти з вчителем.

Монітор

Ми не можемо однозначно сказати, що монітор – обов'язковий гаджет для дистанційного навчання, але він може покращити справу. Наприклад, якщо студент користується ноутбуком, то буде чудово, якщо у нього буде можливість підключити його до монітору, бо:

  • На моніторі можна розмістити значно більшу кількість інформації та зробити текст/зображення більшого розміру. Це позитивно вплине на зір, який може постраждати через, наприклад, тривалу роботу з маленькими символами.
  • Хороші монітори обладнані якісним екраном, що теж допоможе школяру зберегти зір.
Дівчинка за монітором
Дівчинка за монітором
Фото: Shutterstock

Електронна книга

Під час карантину лікарі радять якомога менше виходити з будинку та відвідувати людні місця. Це може стати проблемою, якщо потрібно читати багато усілякої літератури, яка знаходиться у бібліотеці.

Втім, цю проблему можна вирішити завдяки електронній книзі, на яку можна завантажити необхідні книжки. Окрім цього, цей гаджет, у порівнянні зі звичайними смартфонами чи комп'ютерами, не так негативно впливає на зір.

Також це чудовий варіант для батьків, які турбуються, що читаючи на інших гаджетах, дитина буде приділяти час соцмережам або іграшкам. На відміну від них, на електронній книжці не має сучасних розваг, а тому можна бути спокійним щодо цього.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що названо найкраще місто у світі для віддаленої роботи.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше