Кіт

Як коти впливають на психічне здоров'я господарів, які працюють дистанційно – дослідження

Shutterstock

Ще одна вагома причина задуматися про пухнастика

Дослідники з американської компанії Purina разом з психологом Джо Хеммінгсом розповіли про позитивний вплив котів на людей, які працюють на віддаленій роботі. З'ясувалося, що вони допомагають подолати стрес. Про це пише The Mirror.

Експерти опитали понад 700 господарів кішок, які нині працюють дистанційно. Понад 63% респондентів повідомили, що вусаті улюбленці заспокоюють їх, а ще 56$ зазначили, що відчувають себе менш самотньо поруч з котами. 

За словами Джо, робота в компанії домашніх тварин створює більш затишну атмосферу та відчуття спокійного життя, тому коти дійсно здатні знизити рівень тривожності. 

53% респондентів розповіли, що коли бачили якісь кумедні дії з боку улюбленця, то відчували себе більш активними. Деякі дистанційні працівники обговорюють робочі справи зі своїм котом під час обідньої перерви. 

Психолог додає, що присутність котів створює відчуття нормального життя. 

"Одна з особливостей домашніх улюбленців полягає у тому, що для них кожен день – просто ще один день. Тварини постійно живуть теперішнім моментом, а їхня присутність є приємним нагадуванням про те, що потрібно робити те ж саме у світі, де ми постійно турбуємося про майбутнє", – коментує Джо. 

Раніше інженер створив додаток, який перекладає котяче нявчання. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ