Дівчинка та кіт

Першокласниця "замінувала" школу, щоби швидше піти додому та погратися з котом

Shutterstock

Зі школи евакуювали 440 людей через анонімний дзвінок на лінію "102"

В Одесі 6-річна дівчинка "замінувала" школу. Однак справа там зовсім не у бомбі. Про це йдеться на сторінці місцевої поліції. 

Дзвінок надійшов о 9:45 з місця події. До школи одразу вирушили піротехніки, слідчо-оперативна група та кінологи. 

Однак під час обшуків приміщень школи жодних вибухових пристроїв не виявили. Під час огляду об'єкта поліція евакуювала 440 людей. 

Згодом з'ясувалося, що на лінію "102" подзвонила 6-річна учениця першого класу цієї ж школи. 

"Свій вчинок дівчинка пояснила бажанням піти додому та погратися з котом", – розповіли у поліції. 

З дівчинкою провели виховну бесіду. Вони пояснили школярці, що її вчинок призвів до зупинення навчального процесу всієї школи та змусив кілька екстрених служб займатися вигаданою проблемою. 

З огляду на вік зловмисниці, покарано буде її батьків за статтею 184 – невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей, що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Заради котів господарі здатні на багато дивних вчинків. Але чи дійсно вони це цінують? Раніше дівчина зняла на приховану камеру, що роблять її кіт і собаки, доки нікого немає вдома. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ