Філіпп Певен

Багатодітний батько: лікар запліднював пацієнток упродовж 70 років – тепер він має 9 тис дітей

The Sun

Донорську практику він почав у 1947 році

Лікар з американського міста Детройт впродовж десятків років запліднював своїх пацієнток і нині є батьком дев'яти тисяч дітей. Про це пише The Sun.

104-річний Філіп Певен протягом 40 років працював сімейним лікарем. Виявилося, він регулярно був донором сперми для клієнток, які хотіли завагітніти. Минулого року одна з біологічних доньок лікаря Джеймі Голл вирішила знайти свого батька та зробила ДНК-тест. Згодом вона дізналася, що ним виявився Певен. 

Джеймі скористалася послугами сайту біотехнологічної компанії 23andMe та також знайшла своїх братів та сестер. 

"Ми народилися в одній лікарні, а сам Філіп Певен вказаний у наших свідоцтвах про народження як акушер-гінеколог, а не батько", – розповіла 61-річна Джеймі. 

Жінка почала виходити на зв'язок з потенційними родичами, яких знаходила на сайті. У січні 2020 року Голл вирішила зустрітися з Певеном разом зі своєю сестрою. Лікар пояснив, що дійсно використовував свої матеріали, аби запліднювати клієнток. 

Сам певен назвав себе піонером у сфері штучного запліднення. За його словами, він є донором з 1947 року. У ті роки лікар не міг уявити, що спорідненість можна буде виявити завдяки ДНК-тесту. 

Голл та її інші кровні брати та сестри позитивно ставляться до свого відкриття. 

"Я не бачу у цьому нічого погано. Усі ті жінки, які приходили до нього у відчаї, отримували те, чого бажали", – прокоментувала вона. 

Добре, коли жінки свідомо йдуть на цей крок, аби народити здорову дитину. Однак бувають й інші історії. Раніше Дивогляд розповідав про гінеколога, який таємно запліднив понад 17 жінок своїм сім'ям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ