Google Chrome

Як відключити набридливу рекламу в Google Chrome – поради

Shutterstock

Прості та ефективні методи допоможуть у боротьбі зі сповіщеннями

Багато людей у ході користування браузером Google Chrome мали справу з набридливою рекламою, яка зазвичай з'являється у правому нижньому кутку екрана. Саме тому "Дивогляд" розповість у цьому матеріалі, як вирішити цю проблему.

Відключення сповіщень

У Google Chrome вам треба виконати наступні дії: "Налаштування"-"Конфіденційність і безпека"-"Налаштування сайтів"-"Сповіщення". Саме у цьому меню ви побачите список сайтів, які надсилають вам сповіщення. Якщо серед них є ресурси, які вам не потрібні – радимо їх видалити та заборонити надсилати вам сповіщення.

Якщо цей метод вам не допоміг, то є ймовірність наявності на вашому ПК вірусу. Щоб захистити пристрій ми рекомендуємо скористатися антивірусом, а потім встановити у браузер спеціальний плагін для блокування реклами.

Профілактика

Дистанційна робота
Дистанційна робота
Фото: Shutterstock

Передусім зверніть увагу на те, що наразі дуже багато ресурсів у мережі "спілкуються" з користувачем завдяки невеликим вікнам, які з'являються у правій верхній частині браузера. Зазвичай вони пропонують "Дозволити" або "Заблокувати" на показ сповіщень. Якщо ви не бажаєте, щоб якийсь ресурс інформував вас у будь-який момент – натисніть на "Заблокувати".

Додатковий метод

Радимо натиснути правою кнопкою миші на значок повідомлень у правому нижньому кутку екрана та встановити режим "Лише пріоритет". Це дозволить вам не відволікатися на неважливі речі.

Скріншоти
Скріншоти
Фото: скріншот

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Chrome додали нову функцію, яка захистить ПК від хакерів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ