Розлючений чоловік

Чому смартфон може "зависати" – ТОП-3 причини та як це виправити

Shutterstock

На роботу гаджету безпосередньо впливає те, як його використовують

У наш час дуже багато як дорогих і просунутих смартфонів, так і усіляких бюджетних варіантів. Однак, власники обох категорій не застраховані від "зависань" їх гаджетів, але, на щастя, є деякі рекомендації для боротьби з цією проблемою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITsider.

З часом кожний смартфон починає гірше працювати, що може бути обумовлено як його характеристиками, так і діями його власника. Можна виділити наступні причини, котрі впливають на погіршення функціонування пристрою:

Оновлення ПЗ

Справа в тому, що програмне забезпечення не завжди покращить ваш смартфон. Якщо останній не надто потужний, то при оновленні його оснастять додатковими функціями, які можуть перенавантажити систему. Саме тому краще не оновлювати смартфон, якщо він вже старий, або просто був з бюджетного сегменту.

Смартфон
Смартфон
Фото: Shutterstock

Фонові процеси

До них можна віднести додатки для прослуховування музики, месенджери та соціальні мережі. Безумовно, зручніше залишати їх у фоновому режимі, але якщо їх буде забагато – смартфон починає "зависати".

Завеликий кеш додатків

Коли кеш переповнюють тимчасові файли, то пристрій починає гірше працювати. Для виправлення цієї проблеми радимо скористатися налаштуваннями мобільного додатку та очистити кеш, який вам не потрібен.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чому не варто залишати зарядний пристрій у розетці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ