Карта пам'яті та SIM-картка

Чому небезпечно зберігати дані на карті пам'яті смартфону – причини

Shutterstock

Ми розповімо, як захистити свої файли

Багато людей використовують карту пам'яті, щоб збільшити пам'ять на своєму гаджеті та для інших цілей. Однак, це пов'язано з певними проблемами, про які повідомляє "Дивогляд".

Справа в тому, що карта пам'яті може слугувати тимчасовим буфером для зберігання даних, але ніяк не тривалим носієм для важливої інформації. Флеш-пам'ять в основному недовговічна, а тому вся інформація на ній може несподівано та безповоротно зникнути.

Якщо ви потрапите в таку ситуацію, то вам не допоможуть ні перезавантаження, ні спроби прочитати її окремим картридером. Звісно же, якщо на вашому смартфоні вкрай мало пам'яті, то не варто повністю відмовлятися від карти пам'яті, але ми не радимо зберігати на ній важливу інформацію.

Однак, якщо немає іншого шляху, то хоча б продублюйте на інший носій (наприклад, флешку, хмарне сховище) дані, які ви боїтеся втратити.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як пришвидшити інтерфейс смартфону.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ