Смартфон і USB-флешка

Як підключити USB-флешку до смартфона – поради

Shutterstock

Це просто та ефективно

Інколи виникає потреба перемістити дані з USB-флешки на смартфон або планшет, для чого знадобиться один метод. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITech.

Для під'єднання мобільного гаджета до USB-флешки є потреба в OTG-кабелі. Цей кабель з одного боку має роз'єм для смартфону (microUSB або USB Type-C), а з іншого – USB-роз'єм.

Коли ви підключите гаджет до флешки, то вбудований провідник має відкрити зовнішній накопичувач. Перед цим радимо зайти в налаштування і перевірити, чи ввімкнений "Доступ USB".

Може бути ситуація, коли вбудованому менеджеру не вдається розпізнати файли на флешці. У цьому випадку є потреба у завантаженні стороннього менеджера файлів.

В основному після цих дій смартфон має почати роботу з флешкою, але все ж таки деякі старі смартфони не передбачають можливість такого під'єднання. Про це детальніше можна дізнатися у налаштуваннях гаджета або на офіційних сайтах виробників смартфонів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 5 ознак, що настав час придбати новий смартфон.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ