iPhone

Цікаві "фішки" робочого столу iPhone, про які мало хто знає

Shutterstock

Це просто та корисно

На робочому столі знаходяться деякі корисні, але маловідомі функції, які не використовують багато людей. Про це повідомляє "Дивогляд".

Наприклад, користувач може швидко скористатися додатком, який збережений в загальнодоступному місці на робочому столі і має непрочитані повідомлення. Щоб зробити це, зовсім не обов'язково відкривати саму папку. Замість цього просто натисніть на неї та оберіть необхідну програму завдяки контекстному меню.

Робочий стіл iPhone
Робочий стіл iPhone
Фото: скріншот

Окрім цього, є цікава можливість розміщувати додатки на робочому столі. Коли ви копіюєте іконку на нього, утримайте першу і виберіть ще декілька іншими пальцями. Вони автоматично згрупуються, для цього треба лише перенести їх у необхідне місце і відпустити.

Робочий стіл iPhone
Робочий стіл iPhone
Фото: скріншот

Наостанок розповімо про те, як можна швидко надіслати скріншот завдяки AirDrop. Коли ви зробили знімок екрану, то утримуйте палець на прев'ю-картинці приблизно секунду, завдяки чому з'явиться меню "Поділитися".  

Робочий стіл iPhone
Робочий стіл iPhone
Фото: скріншот

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як збільшити "життя" батареї ноутбука.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ