Миротворці ООН
Миротворці ООН yabiladi.com

Тимчук розповів, який "суперплан" вигадав Путін, аби нівелювати миротворців на Донбасі

За словами Дмитра Тимчука, зараз бойовики "ЛНР", "ДНР" та інші можуть зобразити багатотисячну акцію протесту для того, щоб заблокувати миротворців ООН

Президент РФ Володимир Путін уже дав чіткі установи ватажкові "ДНР" Олександру Захарченку, що робити, якщо "блакитні каски" зайдуть на окуповані Росією території України. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Тимчук запевнив, що той варіант місії, який пропонує Путін (віп-охорону для місії ОБСЄ) абсолютно неприйнятний, оскільки він ніяк не впливає на деескалацію конфлікту. 

"Перше – місія ОБСЄ зі своїми функціями, завданнями та мандатом взагалі не має права втручатися в ситуацію, на що націлені миротворчі місії. Єдина їхня функція – це моніторинг, спостереження. Вони не можуть змусити виконувати пункти Мінських угод, змушувати бойовиків відводити озброєння. Місія ОБСЄ – спостерігати, фіксувати та повідомляти", – пояснив Тимчук.

Керівник ІС відзначив, що РФ вигадала суперплан, як нівелювати миротворчу операцію, але цей план ні в які ворота не лізе. Москва готова до того, що якщо їй доведеться йти на поступки й буде інший варіант миротворчої операції, то вони задіють запасний варіант.

"Вони готові піти шляхом, яким йшли у 2014 році, – зображення громадянської непокори. Але якщо в 2014 році Путіну для цього доводилося тягати автобусами "тітушок", які зображували масовку під час захоплення адміністративних будівель, то зараз набагато простіше. Зараз бойовики "ЛНР", "ДНР" та інші легко і просто зобразять багатотисячну акцію протесту для того, щоб заблокувати миротворців ООН", – додав Тимчук.

Кремль вигадав запасний варіант, щоб під час спроби ввести миротворців не за тим планом, який вигідний Москві, відразу ж зірвати ці миротворчі операції. На думку нардепа, це буде робитися за відомим методом Путіна – попереду жінки і діти, а позаду – бойовики.

Дмитро Тимчук впевнений, що саме це Путін і намагався донести до Захарченка, який з візитом прибув до Кремля.

У Зайцевому СБУ виявили докази російської присутності на Донбасі

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У відносинах бізнесу і залізничників повинен з'явитися комфорт – Гусак
Наступний матеріал
На польському телеканалі запустили україномовну програму
Loading...

Миротворці на Донбасі: що представить Порошенко на Радбезі ООН

Миротворці ООН: Постпред України назвав ціну питання та "нереальні речі" у планах РФ

Айвазовська: Україна має скористатися "епічною ініціативою" Путіна щодо миротворців

Нестача медиків на Донбасі: окупанти забороняють лікарям виїжджати за межі "ДНР" – Тимчук

Реінтеграція ОРДЛО: що не дає Президенту внести законопроект до Ради вже зараз

Єлісєєв: Росія не має брати участь у миротворчій місії ООН, Росія – сторона конфлікту