Курт Волкер
Курт Волкер inforesist.org

Миротворці на Донбасі: запропоноване РФ більше розділить Україну, ніж зробить щось корисне – Волкер

За словами спецпредставника Держдепу США з питань України Курта Волкера, сам факт пропозиції розміщення миротворців треба проаналізувати

Пропозиція РФ щодо розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі може завдати більшої шкоди, аніж принести користі. Сам факт пропозиції треба проаналізувати. Про це заявив спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер на 14-му щорічному міжнародному форумі "Ялтинська європейська стратегія" (YES), пише "Укрінформ".

За словами Волкера, якщо подумати про ту міжнародну силу, яка могла б замінити Росію у моніторингу відведення важкого озброєння і контролю українсько-російського кордону, – це було б суттєвим кроком уперед і стало б базою для реалізації Мінських угод і відновлення територіальної цілісності України.

Говорячи про те, які політичні кроки, окрім безпекових, могли б допомогти розв'язанню ситуації на Донбасі, Волкер зазначив, що миротворча місія, у разі ухвалення відповідного рішення, розгорталася б в Україні у контексті "Мінська".

"І тут наші друзі в Україні мають пам'ятати, що політичні питання також включені в цей пакет. Їх зараз не можна втілити, ми це знаємо, тому що немає можливості навіть отримати доступ до своєї території. Але коли це стане можливим, Україна на той момент повинна бути готова зробити зі свого боку певні кроки", – додав спецпредставник Держдепу США.

У Зайцевому СБУ виявили докази російської присутності на Донбасі

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українця Гриба із лікарні знову перевели у краснодарське СІЗО
Наступний матеріал
Ілля Ківа: "Азаров поїхав, але залишив замість себе Мураєва"
Loading...

ЄС хоче більше інформації від України та РФ про миротворців на Донбасі – Мінгареллі

Спецпредставник США заявив, що РФ намагається "заморозити" конфлікт на Донбасі

Миротворці на Донбасі підвищать задіяність РФ у внутрішніх справах України – Болтон

Донбас є болючою темою між Штатами та Росією – речниця Держдепу США

Беца про миротворців на Донбасі: Заяви Путіна - це маніпуляція, однак наша ініціатива в силі

Волкер розповів, у чому дійшов згоди в розмові з помічником Путіна Сурковим