yes-ukraine.org

Порошенко: Миротворці на Донбасі - це невід'ємний компонент "Мінська"

Партнери України в Європі і США підтримують введення миротворчої місії на всій території Донбасу, оскільки вона є невід'ємною частиною "дорожньої карти" Мінських угод, заявив Президент України Петро Порошенко

"Мені приємно, що представники Держдепу США сказали, що підтримують введення миротворців на всій території Донбасу. І наші партнери в Європі – французи, британці та німці –підтримують цю ідею. Це не тому, що їм хочеться бачити більше збройних людей на Донбасі, це –абсолютно невід'ємний компонент "дорожньої карти" Мінських угод", – заявив глава держави в ході 14-ї Щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії "Чи став світ новим? І що це значить для України?" в Києві в п'ятницю, 15 вересня.

Президент зазначив, що єдиним існуючим механізмом безпеки у світі є Рада безпеки ООН і миротворчі місії під його егідою.

"Можливо, я найгірший інтерпретатор пана Путіна, тут важко підібрати правильні слова, якщо ми говоримо про цю тему, але ми бачимо трансформацію, тому що з самого початку він повністю відкидав можливість обговорення таких тем. Потім він сказав, що це буде озброєна поліцейська місія, потім – миротворці, але тільки на лінії зіткнення, потім знову ж – по всій території. Ми крок за кроком наближаємося ближче до того, що місія буде на всій території: і на непідконтрольних територіях теж", – сказав Президент.

При цьому він підкреслив, що механізмом прямих переговорів є "Нормандський формат".

Попередній матеріал
Порошенко пропонує створити міжнародну групу друзів деокупації Криму
Наступний матеріал
Дорогою з Донецька в Маріуполь затримали співробітницю "поліції ДНР" – відео
Loading...

Єлісєєв: Росія не має брати участь у миротворчій місії ООН, Росія – сторона конфлікту

Пономарьов про миротворців: Путін заявив стартову позицію для подальших торгів

Навряд чи хтось повірить, що треба розміщувати миротворців, як пропонує РФ – експерт

Миротворці ООН на Донбасі: Порошенко назвав 5 принципових умов України

Миротворці ООН: Постпред України назвав ціну питання та "нереальні речі" у планах РФ

Айвазовська: Україна має скористатися "епічною ініціативою" Путіна щодо миротворців