5 канал

Навряд чи хтось повірить, що треба розміщувати миротворців, як пропонує РФ – експерт

На думку Яхно, Росія намагається гібридизувати ідею введення миротворчої місії на Донбас

Росія розуміє, що питання введення миротворчої місії на Донбас актуалізується, тому намагається гібридизувати цю ідею. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила політичний експерт Олеся Яхно.

"Тиск на Російську Федерацію дійсно суттєво посилився... В цьому сенсі російське керівництво розуміє, що вже не можна нічого не робити, тому що тиск може і далі посилюватися, можуть бути і нові санкції. Тому Росія намагається запропонувати гібридні пропозиції, гібридну поведінку – "ми нібито за мир", а по факту Росія продовжує працювати на війну. Ці всі пропозиції цю логіку продовжують. Навряд чи хтось повірить, що треба розміщувати миротворців, як пропонує Російська Федерація на лінії розмежування між окупованим Донбасом і українським Донбасом, тому що в усі ці версії про нібито громадянську війну вже ніхто не вірить", – сказала вона.

"Росія розуміє, що так чи інакше питання введення миротворчої місії актуалізується, тому вона намагається йти на випередження, щоб цю ідею гібридизувати і сказати, що вони теж нібито за миротворчу місію. Але по факту, якщо подивитись на суть цих ініціатив, вони працюють на війну", – наголосила Яхно.

Нагадаємо, у вівторок, 5 вересня, президент РФ Володимир Путін погодився з ідеєю введення миротворців ООН на Донбас для захисту місії ОБСЄ, але заявив, що ці сили мають перебувати лише на лінії розмежування і що це потрібно узгоджувати з ватажками "ЛНР" і "ДНР". Путін також повідомив, що доручив російському МЗС внести проект резолюції щодо миротворців на Донбасі на розгляд Ради безпеки ООН. МЗС відреагувало на заяви Путіна, сказавши, що Київ не вестиме перемов із бандформуваннями щодо розміщення миротворців на Донбасі. 

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяника – трансляція завершена
Наступний матеріал
"Російському паливу – ні": Стало відомо, скільки вугілля США поставить Україні
Loading...

Голова місії України при НАТО розповів про додаткові механізми врегулювання війни на сході

Українського політв'язня у РФ Клиха утримують у психлікарні

Скандальна заява Путіна: у Німеччині натякнули на пом'якшення санкцій проти агресора

Айвазовська: Україна має скористатися "епічною ініціативою" Путіна щодо миротворців

Грицак - голові ФСБ РФ: "Ви розумієте, що Путін не вічний?"

Меркель розповіла, за яких умов повернеться до нормального діалогу з РФ