5 канал

"Це узаконення окупації": Огризко прокоментував "путінські інструкції" щодо миротворців на сході

Російська "пропозиція" - не що інше, як профанація самої ідеї миротворчих сил, переконаний Володимир Огризко

 Росія намагається завести в глухий кут питання введення в Україну миротворчої місії ООН. А тези речників Кремля - ніщо інше, як спроба заспокоїти громадян Федерації. Про це в ефірі "5 каналу" заявив керівник Центру дослідження Росії, міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко.

"Путін знаходиться сьогодні під дуже серйозним міжнародним тиском. Його мрії про те, що щось позитивне для нього відбудеться, розвалюються як на американському напрямку, так і на європейському. Йому треба демонструвати бодай подобу таких позитивних кроків", - зазначає експерт.

Він переконаний: "Подача її (ідеї введення миротворців) з боку Путіна є такою, що там взагалі немає про що говорити. Це профанація самої ідеї миротворчих сил, тому що вона, фактично, означатиме - в редакції Росії - узаконення окупації, але вже тепер під міжнародним ООНівським контролем. Скажіть, чи піде на це США, Європейський союз, не кажучи вже про Україну?".

Довідка: 5 вересня президент РФ Володимир Путін у заяві вирішив вказати умови, за яких можливе введення миротворців ООН на український схід та навіть окреслив територію для цього. Також президент РФ вирішив висловити думку, що відповідне питання "не може бути вирішено без прямого контакту з представниками самопроголошених республік, "ДНР" і "ЛНР".

У МЗС України офіційно відреагували на заяви Путіна. Крім того,  віце-спікер ВР Ірина Геращенко різко відповіла на "інструкцію Путіна" щодо миротворців ООН на сході. 

Попередній матеріал
СБУ: на Волині громадське формування стежило за нардепами від "Самопомочі"
Наступний матеріал
Масове отруєння дітей: на Рівненщині до лікарень потрапили 14 "першачків"
Loading...