5 канал

Корчілава: "Росії не потрібен мир"

Утримання Росією конфлікту в Україні - це інструмент тиску на владу всередині країни, зауважив політичний експерт

Російській Федерації не потрібен мир, їй вигідно утримувати напруженість всередині країни. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив політичний експерт Бачо Корчілава.

"Ніхто у світі не може розписати мирний план. Коли на вас ваш суперник йде війною, які б мирні плани ви не писали б, які б хороші пропозиції ми б їм не робили, їхнє завдання – тримати конфлікт як такий в Україні, Грузії, Молдові, Азербайджані, немає значення. Для них – це інструменти тиску на владу всередині цих країн", - сказав він.

"Так як в Грузії конфлікти йдуть 25 років, і я учасник усіх цих конфліктів і багатьох переговорів, я багато в цьому був всередині. Дуже часто ми робили хороші пропозиції Росії по урегулюванню конфліктів, однак Росії не потрібен мир. Їм потрібна сама ця напруженість", - зауважив Корчілава.

"Чому вони (Росія - 5.UA) зараз заговорили про пропозицію щодо миротворців? Це будуть люди, є випадки створення коридору безпеки, як це відбувалося і в Абхазії, будуть фіксувати так звані "ДНР" і "ЛНР" кордон від іншої частини території України, і у випадку необхідності розконсервувати цей конфлікт та піднімати тиск у цій зоні", - резюмував експерт.

Нагадаємо, у вівторок, 5 вересня, президент РФ Володимир Путін погодився з ідеєю введення миротворців ООН на Донбас для захисту місії ОБСЄ, але заявив, що ці сили мають перебувати лише на лінії розмежування і що це потрібно узгоджувати з ватажками "ЛНР" і "ДНР". Путін також повідомив, що доручив російському МЗС внести проект резолюції щодо миротворців на Донбасі на розгляд Ради безпеки ООН. МЗС відреагувало на заяви Путіна, сказавши, що Київ не вестиме перемов із бандформуваннями щодо розміщення миротворців на Донбасі. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Тільки решітки нагадують": довічно засудженим Харківщини влаштували комфортне новосілля
Наступний матеріал
З'явилося видовищне відео навчальних бомбардувань ВПС США і Південної Кореї
Loading...

Українського політв'язня у РФ Клиха утримують у психлікарні

Меркель розповіла, за яких умов повернеться до нормального діалогу з РФ

Генерал армії США про маневри "Захід-2017": Немає причин вірити росіянам

Акаунт Криму потролив пост посольства РФ про "російський" Крим

"Захід-2017": Польща не виключає порушення кордонів під час навчань

Який подарунок до Дня Незалежності привіз на береги Дніпра глава Пентагона – "Час. Підсумки дня"