theduran.com

Експерт про "третій Рим": Росіяни всерйоз розмірковують над перемогою у світовій війні, що неможливо

Україна повинна також мати тверду ідеологію і протистояти російській ідеї імперіалізму, переконаний Юрій Щербак

Росія виросла на месіанській ідеології і навіть розмірковує над власною перемогою у світовій війні. Україна має протистояти такій ідеології. Таку думку висловив в ефірі програми "Час. Підсумки Дня" на "5 каналі" Надзвичайний і Повноважний Посол України Юрій Щербак.

"Путін володіє ідеологією. Ця ідеологія ґрунтується на працях російських євразійців, яка сформулювали положення про Росію як про євразійську країну, і на жаль, на мареннях Дугіна (Олександр Дугін – російський громадський діяч та політолог – 5.UA), який відіграв величезну роль у впливі на російську військову еліту, бо він там викладав в Академії Генерального штабу – його ідеї та його книжки про геополітику читали. Фактично, там нав'язана повністю месіанська ідеологія. Аж до того дійшло, що вони всерйоз розмовляють і міркують про можливість виграти світову війну, що абсолютно неможливо, і є абсолютно жахливою ідеєю – тому що і вони загинуть, і багато хто у світі загине. Але є така ідеологія", – зазначив Щербак.

Він підкреслив: "Нам треба протистояти. Звичайно, у нас є, скажімо, європейський шлях, але нам треба розвивати нашу українську національну ідеологію. Я переконаний в тому… Треба мати тверду ідеологію".

Посол також додав: "Ми сповідуємо інші цінності, ніж ті мракобісні – "третій Рим", як вони себе називають".

Детальніше про це та інші гарячі теми – дивіться у повному відео розмови: 

Дивіться також фотогалерею за темою

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Оркестрові ноу-хау та оперна діва: чого чекати від святкового концерту на Майдані
Наступний матеріал
Після Революції Гідності рівень довіри до армії в Україні зріс до 40% – опитування
Loading...