5 канал

Оркестрові ноу-хау та оперна діва: чого чекати від святкового концерту на Майдані

Загалом для киян та гостей столиці гратимуть 103 музиканти на духових та ударних інструментах – зі США та України, а також співатиме російська оперна співачка

Надвечір 24 серпня киянам запропонували долучитися до святкового концерту на Майдані Незалежності.

Національний Президентський оркестр України мав заграти спільно із Духовим оркестром Військово-повітряних сил США, та через несприятливу погоду, початок концерту відтерміновується. Нині на сцені присутні музиканти, а от солісти пішли перевдягатися.

Американці виконуватимуть український гімн, натомість українські музиканти виконуватимуть американський гімн. Навіть диригенти оркестрів помінялися місцями.

Сам же оркестр ВПС США прибув до України п'ять днів тому, аби належно підготуватися до концерту. Музиканти запевняють, що все буде на вищому рівні.

"Тиждень, який ми були разом, ми працювали. Ми створили чудовий ансамбль – це 103 музиканти на духових та ударних інструментах. Саксофони звучать як віолончелі, кларнети звучать як скрипки. Нові партитури, нові аранжування, оркестровки", – розповів про цікавинки режисер концерту Сергій Проскурня.

Крім того, стало відомо, що солісткою на концерті стане колишня депутат Держдуми РФ Марія Максакова. Вона виконає кавантину з опери Вінченцо Белліні "Норма" та ораторію "Слався, Вкраїно", яку з нагоди свята написав український композитор Іван Тараненко.

Більше про приготування до святкового концерту – у включенні: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Особливі вівчарки": що вміє найкраща в Україні команда службових собак
Наступний матеріал
Експерт про "третій Рим": Росіяни всерйоз розмірковують над перемогою у світовій війні, що неможливо
Loading...