5 канал

"Особливі вівчарки": що вміє найкраща в Україні команда службових собак

Три німецькі та дві бельгійські вівчарки "Малінуа" вибороли звання найкращих на змаганнях кінологів Нацгвардії з усієї країни

Найкраща в Україні команда службових собак продемонструвала свої вміння у Харкові. П’ять найкращих вівчарок на очах у глядачів затримували зловмисників, шукали вибухівку та демонстрували неабиякі навички вишколу, передає "5 канал". 

Під музику та перед величезною аудиторією собаки-нацгвардійці дивують своїм вишколом і навичками.

Три німецькі та дві бельгійські вівчарки "Малінуа" вибороли звання найкращих на змаганнях кінологів Нацгвардії з усієї країни. Всі вони – з бойовим досвідом. Бельгійській вівчарці "Альфі" трохи більше року, але вона вже встигла послужити в зоні проведення АТО. Така порода доволі рідкісна для України, але кінологи у захваті від здібностей цих собак.

"Їм дещо легше затримувати у вікні, в машині, оскільки по екстер'єру менше параметри, ніж у німецької вівчарки. Німцям важко – вони великі", – пояснює кінолог Національної гвардії України Антон Конотоп.

Підготовлені військові собаки такої кількості маленьких дітей не бачили ніколи в житті, кажуть, нацгвардійці. Спілкування з малечею для них чи не найскладніше завдання, але навіть з ним впоралися на відмінно.

11-річний Вадим Пономаренко бойовими навичками вівчарок приголомшений.

"Мені дуже сподобалося, як "Альфа" шукала зброю – в кожній машині кожну коробочку нюхала. Це ж скільки треба тренуватися, аби знати кожну зброю на запах", – дивується Вадим.

Таке відкрите тренування нацгвардійці влаштували недаремно. То яка мета показових навчань собак НГУ – дізнайтеся у сюжеті:

 

У собак та їхніх тренерів попереду знову серйозні тренування – нині вони готуються до чемпіонату кінологів Нацполіції

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Першість Нацгвардії: як службові собаки профнавичками хизувались – ФОТО

Попередній матеріал
День Незалежності на передовій: що таке свято для українських бійців
Наступний матеріал
Оркестрові ноу-хау та оперна діва: чого чекати від святкового концерту на Майдані
Loading...