twitter.com

"Захід-2017": Військові та техніка з РФ прибувають до Білорусі - фото, відео

14-20 вересня в Білорусі пройдуть спільні білорусько-російські військові навчання "Захід 2017". Російські військові почали прибувати в Білорусь заздалегідь, в соціальних мережах навіть виникли спеціальні хештеги, під якими очевидців закликають викладати фото і відеозйомки з військовослужбовцями і військовою технікою

Видання "Радіо Свобода" опублікувало мапу місць, де вже були помічені російські військові і техніка, а також білоруська військова техніка.

svaboda.org

Інтернет-користувачі повідомляють про військових в російській формі на залізничному вокзалі в Борисові, російські винищувачі над Лідою, ешелон з військовою технікою на станції Гудогай. Про відпрацювання посадки військових літаків на трасу Мінськ - Могильов повідомило інформаційне агентство БелТА, про інженерні навчання білоруських і російських військових поблизу Ромашкова у Вітебській області – "Білоруський військова газета". 26 серпня з'явилася інформація про залізничний ешелон з військовою технікою на станції Верейці під Осиповичем.

За офіційними даними всього в навчаннях "Захід 2017" візьмуть участь понад 13 тисяч військовослужбовців, а також 70 літаків і вертольотів, 680 одиниць техніки. Проте міністр оборони України Степан Полторак заявляє про неофіційну значно більшу кількість – до 100 тис. військових.

У НАТО вже висловили побоювання, що "Захід 2017" – це "троянський кінь" Росії, який дозволить Москві залишити в іншій країні військову техніку.

Де будуть проходити навчання "Захід-2017" (Карта)

svaboda.org

Міністр оборони Білорусі Андрій Равка розповів, що "Захід 2017" пройде на шести військових полігонах: під Лепелем, Борисові, на полігоні Ласьвіда поблизу Вітебська, біля Осиповича, на полігонах військово-повітряних сил поблизу Ружан і Доманового. Також повідомляється, що навчання заплановані "на одній ділянці місцевості біля населеного пункту Дретунь".

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Побиття депутата в Харкові: чого вимагають активісти під облрадою
Наступний матеріал
Книжки переписуємо вручну: чому в Україні немає підручників шрифтом Брайля
Loading...

"Захід-2017": Росія надасть доступ спостерігачам НАТО лише у "день відвідувача"

Білорусь запросила на військові навчання "Захід-2017" спостерігачів від України

"Захід-2017": ВР через загрозу нацбезпеці закликали звернутися до Лукашенка

Муженко про "Захід-2017": Росія може використати практику "іхтамнєт"

Політолог: Якщо Росія оголосить війну Україні, Білорусь відразу стане нашим ворогом

"Захід-2017": Польща не виключає порушення кордонів під час навчань