http://www.thessnews.gr

Скандальна заява Путіна: у Німеччині натякнули на пом'якшення санкцій проти агресора

  У Німеччині виявились задоволеними ідеями Путіна щодо миротворців на українському Донбасі

  Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель висловив задоволення заявами російського президента Володимира Путіна щодо спрямування миротворців ООН на український схід. Про це він заявив на брифінгу у Берліні, передає "Радіо Свобода". 

  "Ми, вочевидь, радіємо з цього першого сигналу, на мою думку, разючого сигналу, який висловив сьогодні президент Росії Володимир Путін, що він підтримує подальше обговорення того, що Росія раніше відкидала, – спрямування "блакитних шоломів", сил ООН, місії "блакитних шоломів" на схід України, щоб запровадити припинення вогню", - прокоментував Габріель.

  На думку міністра закордонних справ Німеччини, "цією пропозицією про місію "блакитних шоломів" на сході України Росія засвідчила зміну своєї політики, і ми не маємо поставитися до цього легковажно. Нам потрібна Росія для вирішення таких конфліктів, як із Північною Кореєю. Було б добре, якби ми могли сприйняти це як завдання домовлятися про нові шляхи розрядки напруженості і політики щодо Сходу – в Німеччині і також у Європі".

  Також Габріель заявив, що "пропозиція Путіна" – це "добра можливість домогтися запровадження режиму припинення вогню на сході України і таким чином зробити крок до послаблення санкцій щодо Росії".

  Як зазначає видання, наразі невідомо, чи ознайомлений міністр закордонних справ Німеччини з "інструкціями Путіна" у повному обсязі. Водночас, це не вперше, коли Зігмар Габріель виступає за послаблення санкцій Євросоюзу щодо Росії.

  Нагадаємо, у серпні в МЗС Німеччини запропонували "забути про Крим" та зосередитись на Донбасі. 

  Довідка: 5 вересня президент РФ Володимир Путін у заяві вирішив вказати умови, за яких можливе введення миротворців ООН на український схід та навіть окреслив територію для цього. Також президент РФ вирішив висловити думку, що відповідне питання "не може бути вирішено без прямого контакту з представниками самопроголошених республік, "ДНР" і "ЛНР".

  Згодом віце-спікер ВР Ірина Геращенко різко відповіла на "інструкцію Путіна" щодо миротворців ООН на сході. У МЗС України також офіційно відреагували на заяви Путіна.

  Попередній матеріал
  Паралізувало: у центрі Києва через "водійський мітинг" утворився затор
  Наступний матеріал
  Українського політв'язня у РФ Клиха утримують у психлікарні
  Loading...

  Путін хоче легалізувати своїх "іхтамнєтів" через перевдягання їх у миротворчу форму – Ар'єв

  МЗС відреагувало на заяви Путіна: Київ не вестиме перемов із бандформуваннями щодо розміщення миротворців на Донбасі

  Айвазовська: Україна має скористатися "епічною ініціативою" Путіна щодо миротворців