http://www.thessnews.gr

У МЗС Німеччини запропонували "забути про Крим" та зосередитись на Донбасі

Так очільник МЗС ФРН прокоментував заяву щодо потреби тимчасово "загереметизувати" питання анексії Криму Російською Федерацією

Коментуючи скандальні заяви лідера німецьких лібералів Крістіана Ліндера щодо Криму, чільник МЗС країни Зіґмар Ґабріель заявив, що нині дебати щодо долі півострова не потрібні. Таку думку він висловив в інтерв'ю виданню Kolner stadt-anzeiger, передає УНІАН.

"Я думаю, що пана Лінднера турбують лише заголовки газет. Нам не потрібні дебати по Криму. Нам потрібно думати про те, як ми управляємо режимом припинення вогню на сході України. Тому що це умова, яку ми приходимо крок за кроком до більшої релаксації з Росією", – відзначив міністр закордонних справ Німеччини.

Водночас, згідно опитування дослідницького інституту Civey на замовлення газети Die Welt, понад 43% німців не згодні з позицією Лінднера щодо "замороження" питання анексії Криму. Із них 24,7% опитаних громадян Німеччини категорично не погоджуються із такою ініціативою. Водночас, 44,4% погодилися із тим, що спершу слід досягти прогресу за іншими пунктами відносин з РФ, а потім вже згадувати про Крим.

Довідка: на початку серпня голова Вільної демократичної партії ФРН Крістіан Лінднер заявив, що питання анексії Криму необхідно тимчасово "загерметизувати".

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров  заявив, якщо заморозити питання Криму, то Росія винищить корінний народ півострова. Він також відзначив, що найбільше гри навколо Мінських угод йде з боку Німеччини.

Крім того, сенатор Джон Маккейн на початку серпня наголосив, що Путін має сплатити справжню ціну за окупацію Криму.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
Проти Матіоса відкрили дисциплінарне провадження за вживання нецензурної лайки
Наступний матеріал
Мінінформполітики розширить українське мовлення в окупованому Криму
Loading...