stainlesstlrat.livejournal.com

Проти Матіоса відкрили дисциплінарне провадження за вживання нецензурної лайки

Після того як головний військовий прокурор у Facebook розмістив у загальному доступі інформацію з використанням нецензурної лексики, ТІ Україна звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з дисциплінарною скаргою про неналежну поведінку Матіоса

За зверненням Transparency International Ukraine (ТІ) відкрито дисциплінарне провадження проти головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє TІ Україна.

"Після того, як 25 травня 2017 року головний військовий прокурор Анатолій Матіос на своїй персональній сторінці у Facebook розмістив у загальному доступі інформацію з використанням нецензурної лексики, ТІ Україна звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з дисциплінарною скаргою про неналежну поведінку Матіоса. Адже це є порушенням вимог ст. 16 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів", – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначено, що журналіст Олексій Бобровніков 23 червня 2017 року "публічно повідомив про те, що Анатолій Матіос пропонував йому $10 тис. за підготовку журналістського сюжету про висвітлення ходу розслідування у конкретному кримінальному провадженні у вигідному для себе світлі. Це є порушенням вимог ст. 16, 21, 28 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів".

"Сьогодні українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International отримало рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів про відкриття дисциплінарного провадження стосовно головного військового прокурора", – запевнили в ТІ.

Чорні іномарки та зброя: поліція Кропивницького затримала винних у стрілянині біля міського суду

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У селі Великі Сорочинці на Полтавщині відбудеться Національний ярмарок
Наступний матеріал
У МЗС Німеччини запропонували "забути про Крим" та зосередитись на Донбасі

Заочно арештованим Росією українським прокурорам дадуть охорону – Матіос

Матіос: УЗ отримала тисячу напіввагонів, що належать компанії Клименка

Брифінг головного військового прокурора і голови правління ПАТ "Укрзалізниця"

Прокуратура оголосила про підозру "міністру фінансів "ДНР", яка матеріально підтримувала терористів

Суд через нестачу доказів закрив справу проти Ляшка

Брифінг щодо нібито "постачання" ракетних двигунів до КНДР - відео