5 канал

"В мене гарний біцепс": Матіос розповів про тату і пояснив, чому дружина називає "плєдіком"

  Головний військовий прокурор зробив татуювання у Києві за $200

  Головний військовий прокурор Анатолій Матіос розповів в інтерв'ю "ТСН.Тиждень", чому його дружина Ірина Барах називає чоловіка вдома "Плєдіком".

  "Плєдіком" - бо я приходжу і ховаюся вдома. Я настільки вичавлений приїжджаю з роботи, що я не хочу нічого, це великий "біч" для родини, але так є. Та завдяки стосункам, які в нас є, що в нас дружна й дуже велика родина, я відчуваю себе щасливим", – пояснив Матіос.

  Окрім цього він розповів, навіщо та за скільки зробив на правій руці велике тату у вигляді сови і якою була реакція рідних. За словами Матіоса, татуювання він робив у Києві за $200, це зайняло 7 годин.

  "Майстер Іллюша – феноменальний. Він геть зататуйований аж до шиї. Я довго вибирав татуювання і зробив його минулого року", - розповів військовий прокурор.

  "В мене гарний біцепс. Сова – мудра істота, полює вночі, а "Пугу-пугу, козак з лугу" - це таке гасло всіх українських козаків Запорізької Січі. Я не великий козак, "оселедця" не маю, але це був свідомий вибір. Усіх пацюків та тих, хто щось точить, поїдає сова. Я вивчав питання. В мене навіть є книжки з криміналістики, аби в тату не було жодної деталі, яку можна було б трактувати контраверсійно, як приналежність до якогось напівкримінального світу", – відповів Матіос на питання про те, що спонукало його зробити татуювання.

  Як повідомляв 5.UA, Головного військового прокурора Анатолія Матіоса перевірили на поліграфі у справі "податківців Клименка".

  Попередній матеріал
  Луганські терористи викрали на КПВВ жінку з проблемами слуху – ЗМІ
  Наступний матеріал
  У "ДНР" побилися кавказці з росіянами, є постраждалі – розвідка
  Loading...

  "Клименко нервує": На місця обшуків приміщень екс-міністра приїжджають кремезні "захисники імперії"

  Аваков: Силовики заблокували майно Клименка на суму $12 млрд

  Основні фігуранти бізнес-імперії Клименка збирались втекти до Криму – Матіос

  Матіос: Силовики проводять 183 обшуки у приміщеннях, що належать екс-міністру Клименку

  Матіоса перевірили на поліграфі у справі "податківців Клименка"

  Матіос призначив на посаду нового прокурора Південного регіону