фото "7 канал"

Матіос призначив на посаду нового прокурора Південного регіону

  Ним став уродженець Луганської області Олександр Цибенко

  У четвер, 29 червня, в Одесі головний військовий прокурор України Анатолій Матіос представив новопризначеного прокурора Південного регіону. Ним став підполковник юстиції Олександр Цибенко. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Як стало відомо, Цибенко родом з Луганщини.

  "Олександр Цибенко - уродженець Луганської області, служив до цього керівником Слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, на інших відповідальних посадах. Прокурор Цибенко також з честю виконував свій військовий обов'язок у зоні АТО, він - працелюбний і відповідальний військовослужбовець, має унікальну пам'ять", - відзначив Матіос, представляючи новопризначеного прокурора.

  Як відзначив Матіос, а умовах сьогодення для держави, яка переживає важкі часи, та органів прокуратури найважливішим завданням є забезпечення неухильного додержання вимог законодавства та правопорядку у Збройних силах України та інших військових формуваннях.  Адже доля країни залежить від боєготовності військових підрозділів, їх спроможності виконувати поставлені задачі. 

  Своєю чергою Цибенко зазначив, що знає "як про значні здобутки, так і про невирішені проблеми військової прокуратури Південного регіону. Однак вони мають несистемний характер". Крім того, він запевнив, що невдовзі поставлені перед прокуратурою завдання будуть успішно виконані.

  Як стало відомо, попередній прокурор Південного регіону Максим Якубовський нині отримав посаду помічника головного військового прокурора – Анатолія Матіоса. 

  Нагадаємо, 7 червня було призначено нового заступника командувача Нацгвардії. Ним став генерал-майор НГУ Валерій Бондар.

  Попередній матеріал
  Полторак розповів про долю затриманого під Жолобком громадянина РФ
  Наступний матеріал
  У ВР визначились, скільки часу розглядатимуть подання щодо недоторканності нардепів