"Укрзалізниця"
"Укрзалізниця" economic-definition.com

Матіос: УЗ отримала тисячу напіввагонів, що належать компанії Клименка

Прокуратура передала "Укрзалізниці" тисячу отриманих прикордонною службою напіввагонів, що належать компанії Клименка "Юнисон Груп"

За рішенням Печерського районного суду Головна військова прокуратура передала ПАТ "Укрзалізниця" тисячу заарештованих залізничних напіввагонів, які належали компанії, пов'язаній із колишнім міністром доходів і зборів України Олександром Клименком. Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос на спільному брифінгу з головою правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцехом Балчуном у п'ятницю, 4 серпня, в Києві.

"Головна військова прокуратура за рішенням Печерського суду передала 1 тис. заарештованих, затриманих Державною прикордонною службою та митними органами України, залізничних напіввагонів", – зазначив Матіос.

За його словами, дані вагони належали ТОВ "Юнисон Груп", яка пов'язана з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Він повідомив, що особливо багато вагонів, на яких була маркування "Юнисон Груп", прибуло з Росії з вантажем.

"Орієнтовна вартість 1 тис. залізничних напіввагонів – вони майже всі нові з терміном експлуатації 3-4 роки – складає $40 млн", – зазначив військовий прокурор.

Він повідомив, що за попередніми оцінками експертів, напіввагони, які належать Клименко, який знаходиться в розшуку, щомісяця приносили дохід від 10 до 12 млн грн, і протягом 2013-2017 років за рахунок експлуатації цих вагонів надійшов прибуток в сумі близько 400 млн грн.

За словами Матіоса, щоб уникнути будь-яких корупційних ризиків з боку держави, під час зберігання даного майна і щоб уникнути його псування, було прийнято рішення про передачу вагонів у розпорядження "Укрзалізниці".

Головний військовий прокурор додав, що дані напіввагони, перебуваючи у державній власності, зможуть приносити щорічний прибуток від експлуатації на суму близько 150 млн грн.

Попередній матеріал
"Жити усупереч": дивовижна історія усміхненого українця, що долає лікарську помилку
Наступний матеріал
Хмельниччина на колінах проводжала бійця АТО, який помер від кулі ворожого снайпера
Loading...

Брифінг головного військового прокурора і голови правління ПАТ "Укрзалізниця"

"Укрзалізниця" на невизначений термін відклала запуск потяга Львів–Краків

"Пакуйте валізи": "Укрзалізниця" на літо призначила ще один потяг до моря

Заочно арештованим Росією українським прокурорам дадуть охорону – Матіос

Назустріч пасажирам: "Укрзалізниця" запустила додаток для купівлі квитків через iPhone

Судове засідання щодо декларацій Матіоса перенесли через "секретні" документи