Лідер Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер
Лідер Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер novynarnia.com

Лідер німецьких вільних демократів розкритикував ЄС через поблажливість у дотриманні санкцій проти РФ

У відеозверненні політик стверджує, що впродовж років гостро критикує президента Росії Володимира Путіна

Лідер Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер пояснив свою позицію щодо визнання анексії Криму покращення відносин з Росією.

Німецький політик на сторінці у Facebook розмістив відеозвернення, у якому стверджує, що визнання анексії півострова є неприйнятним, пише "Європейська правда".

У відеозверненні політик стверджує, що впродовж років гостро критикує президента РФ Володимира Путіна. Через це його звинувачують у тому, що він піддає ризику спадок політики розрядки, який залишили інші представники партії Вільних демократів – Шеель та Геншер.

Лінднер відзначив, що його партія підтримує принципи міжнародного права та бачить Німеччину частиною Заходу. Для Вільних демократів трансатлантичні відносини є пріоритетом, а партія чи не за кожної можливості надає підтримку східноєвропейським партнерам по НАТО.

"Ми не приймаємо незаконну анексію Криму чи інші імперські жести, які надходять з Кремля. Але у відносинах потрібен рух, про це ми вже писали у своїй передвиборчій програмі. Нічого нового. Санкції мають бути посилені, якщо ми будемо бачити кроки назад … Але якщо ми бачитимемо прогрес, санкції мають бути послаблені. Крок за кроком, не як аванс, але поетапно це може бути можливим", – сказав Лінднер.

Водночас, щойно він пропонує рухатися у напрямку покращення відносин з Росією, його одразу називають Putinversteher – "людиною, яка розуміє Путіна".

Також Лінднер розкритикував ЄС через поблажливість останнім часом щодо дотримання санкційного режиму. Але позитивним моментом назвав розширення санкцій через доставку турбін Siemens у Крим.

На його думку, наразі не можливо розв’язати питання Криму, але про анексію півострова потрібно постійно говорити і ніколи не приймати. Лінднер вважає, втім, що не варто прив’язувати інші питання до анексії Криму, оскільки інакше не вдасться досягнути прогресу у відносинах з Росією.

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Буковині затримали порушників, які через кордон хотіли перекачати 16 тис. літрів спирту
Наступний матеріал
Унаслідок аномальної спеки загинуло троє осіб
Loading...

Україна та ще чотири країни продовжили санкції проти РФ за анексію Криму

Скандал з Siemens у Криму: Посли ЄС розширили санкції проти РФ

Турбіни Siemens в Криму: посли ЄС обговорять розширення санкцій проти РФ

Турбіни в Криму "аговкнулися": Німеччина запропонувала ЄС розширити санкції проти РФ – ЗМІ

Гурту Scooter загрожує до 8 років в’язниці через виступи в Криму

МЗС України гостро відреагувало на новий візит Медведєва до Криму