epochtimes.com.ua

Репресивна машина Кремля: останні новини з Криму

За словами голови ЦВК Курултаю кримських татар Заїра Смедляєва, у кремлівської влади одна мета – залякати кримських татар

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв та голова ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв розповіли про те, як російська влада залякує кримських татар в анексованому Криму та як захистити права людини від тиску кремлівського тиску.

"Без втручань міжнародних організацій і відповідних органів, маються на увазі і універсальні органи ООН, і конвенційні комітети ООН, без їх участі ми не зможемо захистити права людини у Криму, і ми не зможемо сприяти тому, щоб припинили втілювати репресивні дії стосовно кримських татар і громадян України, які знаходяться на окупованій території. Тому однозначно проводиться робота над тим, що якраз у вересні буде рада по правах людини і там планується проведення кримського дня для того, щоб можна було детальніше та більше роз'яснити усім учасникам такого заходу про події", – зазначив Ескендер Барієв.

У свою чергу, голова ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв наголосив, що затриманих на окупованому російською владою півострові кримських татар змушені будуть відпустити, оскільки вони нічого не порушували.

"Одна у них ціль – залякати кримських татар. Але не вийшло – залякали одного, а вийшло сім. Завтра посадять сім – буде ще більше. Вони ж прекрасно це розуміють. Вони публічно провели ці акції, затримали, щоб усі бачили, що вони будуть затримувати. Після цього вони змушені будуть відпустити, тому що ніхто ніхто російського законодавства не порушував. Основна задача – залякати, щоб не було ніяких акцій непокори, щоб не було ніяких пікетів, щоб, коли 18 числа планується приїзд Путіна, показати, що в Криму нібито всі задоволені тими змінами, задоволені арештами, викраденнями, вбивствами", – додав Заїр Смедляєв.

Попередній матеріал
До Львова прибула санавіація: 15 бійців АТО чекають на операції
Наступний матеріал
"Поки без Швейцарії": Нардепу Мартиненку суд заборонив покидати країну
Loading...

Чубаров: Або РФ залишить Крим, або кримських татар буде знищено

Роковини депортації кримських татар: на Херсонщині відтворили трагічні події 1944 року

Закатований у Криму активіст Решат Аметов отримав звання Героя України