time-ua.com

Миротворці на Донбасі: що представить Порошенко на Радбезі ООН

Президент переконаний: "блакитні шоломи" мають змусити РФ виконувати взяті на себе зобов'язання

Цього тижня на засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку Президент України Петро Порошенко порушить питання введення миротворців ООН на всю територію окупованого Донбасу. Про це він заявив час відвідин тренування Національної збірної "Ігор Нескорених", передає "5 канал".

"Я планую взяти участь і в засіданні Ради Безпеки ООН, де ми поставимо питання щодо "блакитних шоломів" – миротворців, які мають забезпечити виконання Росією взятих на себе зобов’язань по Мінському процесу. Простою мовою, мають забезпечити мир на українській землі і політико-дипломатичним шляхом звільнити окуповані росіянами території. Це те, за що ви, ризикуючи життям, через поранення вели бій з російським агресором", – відзначив Порошенко.

Довідка: 5 вересня президент РФ Володимир Путін у заяві вирішив вказати умови, за яких можливе введення миротворців ООН на український схід та навіть окреслив територію для цього. Також президент РФ вирішив висловити думку, що відповідне питання "не може бути вирішено без прямого контакту з представниками самопроголошених республік, "ДНР" і "ЛНР".

У МЗС України офіційно відреагували на заяви Путіна. Крім того,  віце-спікер ВР Ірина Геращенко різко відповіла на "інструкцію Путіна" щодо миротворців ООН на сході. 

Попередній матеріал
Президент відвідав відкрите тренування "нескорених": що відмітив Порошенко та учасники "Invictus Games"
Наступний матеріал
Прес-конференція: "Винагорода державним виконавцям - спростування існуючих міфів"
Loading...