Костянтин Єлісєєв
Костянтин Єлісєєв Офіційний сайт Президента України

Єлісєєв: Росія не має брати участь у миротворчій місії ООН, Росія – сторона конфлікту

  Таку позицію висловили в Адміністрації Президента України, зважаючи на скандальну заяву Путіна щодо миротворців на українському сході

  Росія не повинна брати участь у миротворчій місії ООН на українському Донбасі, оскільки є стороною конфлікту. Про це заявив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю Reuters у Берліні, передає УНІАН.

  Як відзначив Єлісєєв, слова президента РФ Володимира Путіна про те, що розгортання миротворців можливе не лише на лінії зіткнення, були хорошим сигналом, але "диявол криється у деталях".

  "На мою думку, як тільки ми розмістимо миротворців ООН, ми зможемо говорити про позитивне досягнення у плані політичного урегулювання ситуації на Донбасі", - зазначив заступник голови АПУ.

  Він також підкреслив: "Росія, яка є стороною конфлікту, не повинна брати участі у майбутній миротворчій операції ООН".

  В Адміністрації Президента укотре наголосили: "Ця миротворча операція ООН повинна бути розміщеною вздовж усієї окупованої території Донбасу, включно з неконтрольованою частиною українсько-російського кордону".

  Довідка: 5 вересня президент РФ Володимир Путін у заяві вирішив вказати умови, за яких можливе введення миротворців ООН на український схід та навіть окреслив територію для цього. Також президент РФ вирішив висловити думку, що відповідне питання "не може бути вирішено без прямого контакту з представниками самопроголошених республік, "ДНР" і "ЛНР".

  У МЗС України офіційно відреагували на заяви Путіна. Крім того,  віце-спікер ВР Ірина Геращенко різко відповіла на "інструкцію Путіна" щодо миротворців ООН на сході. 

  Попередній матеріал
  Пономарьов про миротворців: Путін заявив стартову позицію для подальших торгів
  Наступний матеріал
  П'ятий транш МВФ: які умови має виконати Україна
  Loading...