МВФ
МВФ utmagazine.ru

П'ятий транш МВФ: які умови має виконати Україна

  Одна з необхідних умов - ухвалення нардепами Пенсійної реформи

  Для завершення четвертого перегляду програми співробітництва та отримання п'ятого траншу фінансової допомоги від МВФ Україна має затвердити пенсійну реформу, прискорити приватизацію й показати реальні результати в боротьбі з корупцією. Про це заявив директор із комунікацій МВФ Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтон, передає УНІАН.

  "З приводу четвертого перегляду - ми очікуємо, що він буде можливий після того, як законодавство, необхідне для перегляду, буде ухвалено. Ключові питання - пенсійна реформа, кроки щодо прискорення приватизації, конкретні результати в боротьбі з корупцією. Вони стануть ключем для того, щоб програма продовжилася", - зазначив представник основного кредитора України.

  Крім того, Райс зазначив, що важливою умовою продовження програми стане прихильність енергетичної та фіскальної політики України цільовим показникам, передбаченим програмою МВФ.

  Нагадаємо, напередодні представники МВФ зустрілись з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Серед іншого, вони відзначили, що Україна продемонструвала відмінний прогрес у стабілізації макроекономічної ситуації. Більш того, економіка України має унікальну можливість для бурхливого зростання.

  Попередній матеріал
  Єлісєєв: Росія не має брати участь у миротворчій місії ООН, Росія – сторона конфлікту
  Наступний матеріал
  В Україні тарифи на водопостачання формуватимуть по-новому
  Loading...