Урядовий портал

МВФ: Економіка України має унікальну можливість для бурхливого зростання

Україна продемонструвала відмінний прогрес у стабілізації макроекономічної ситуації, відзначили в МВФ

Заступник голови МВФ Девід Ліптон високо оцінив прогрес України в економічних реформах і пообіцяв подальшу підтримку від Міжнародного валютного фонду. Про це він заявив під час зустрічі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом у середу, 13 вересня, передає "5 канал".

"Україна продемонструвала відмінний прогрес у стабілізації макроекономічної ситуації. Це відбувається у час зростання глобальної економіки. Зараз у вас є унікальна можливість використати це для того, щоб перейти від стабілізації до бурхливого зростання. Сподіваюся, що підтримка Міжнародного валютного фонду була корисною. І ми проведемо дискусію, як далі просувати реформи, які забезпечать світле майбутнє Україні", – зазначив під час виступу Девід Ліптон.

Зі свого боку, керівник українського уряду пообіцяв продовжувати реформи в Україні у співпраці з МВФ.

"Реформи, які ми робимо, потрібні не МВФ, а Україні та українцям. Наше завдання – забезпечити стійку макроекономічну стабілізацію, економічне зростання через залучення інвестицій. Нам потрібно забезпечувати доходи українських громадян. І реформа пенсійної системи, управління державною власністю, інші реформи – правосуддя, антикорупційні реформи – це все те, чого потребує Україна та українці", – переконаний Володимир Гройсман.

Як відомо, ще 2015 року МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України на 17,5 мільярдів доларів. Чотири транші Україна вже отримала. Умова подальшої співпраці – пенсійна реформа, приватизація, боротьба з корупцією.

Нагадаємо, Світовий банк поліпшив прогноз зростання ВВП України у 2018 році до 3,5%.

Попередній матеріал
На Одещині спаплюжили стенд зі світлинами Героїв АТО та Небесної Сотні
Наступний матеріал
Дуже мало кримських татар інтегрувалися в систему окупаційної влади - Джапарова
Loading...