МВФ
МВФ inforesist.org

У МВФ назвали умови надання Україні п'ятого траншу EFF

  Місія МВФ завершила роботу в Києві та підбила підсумки

  Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) на чолі з Роном ван Роденом за підсумками 10-денної роботи в Києві повідомила про "плідні дискусії" з представниками влади. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Україна і МВФ погодили ключові елементи структурних реформ для продовження співпраці, зокрема з питань пенсійної та земельної реформ, пожвавлення приватизації та забезпечення конкретних результатів антикорупційних зусиль. При цьому у МВФ відзначили необхідність технічного доопрацювання відповідних законопроектів та підтримки їх у парламенті.

  "Разам із прогресом у загальному розумінні визначальних компонентів цих заходів, подальша технічна робота необхідна у деяких сферах, для того, щоб тексти відповідних законопроектів відображали це розуміння і загалом відповідали меті реформи", – йдеться в заяві після завершення роботи місії.

  У документі також наголошується: "Забезпечення парламентської підтримки цих законопроектів буде необхідним кроком на шляху завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування EFF (Electronic Frontier Foundation)".

  При цього голова місії МВФ також зазначив, що проведення структурних реформ залишається ключовим фактором забезпечення потужного, сталого економічного зростання країни.

  Рон ван Роден заявив: "Економіка України продовжує своє відновлення, з очікуваним зростанням у поточному році на рівні більше двох відсотків. Реалізація податково-бюджетної і грошово-кредитної політики надає можливість забезпечити дотримання цілей, визначених для 2017 року. Валові міжнародні резерви продовжують зростати, досягнувши рівня в $17,6 млрд, а очікувана інфляція може становити менше 10% на кінець року. На тлі позитивних короткострокових очікувань рішуче проведення структурних реформ залишається ключовим фактором забезпечення потужного і стійкого економічного зростання, так необхідного Україні на середньострокову перспективу".

  Відомо, що відповідно до нового графіку подальших переглядів економічної програми України, затвердженим радою директорів разом із четвертим траншем, до кінця 2017 року заплановано три перегляди: четвертий – у середині травня, п'ятий – у середині серпня, шостий – у середині листопада. У разі успішного виконання владою вимог, встановлених програмою, Україна за підсумками четвертого перегляду може залучити $1,907 млрд, за підсумками п'ятого - $1,28 млрд, за підсумками шостого – $1,28 млрд. Загалом близько $4,46 млрд. Додамо, у 2018 році заплановано інші чотири перегляди, за підсумками яких Україна може залучити близько $955 млн. Загалом – близько $3,82 млрд.

  Додамо, що за прогнозами міжнародного рейтингового агентства S&P Global Ratings, Україна, швидше за все, отримає наступний транш кредиту від МВФ і пов'язане з ним фінансування зовнішніх донорів у другому півріччі 2017 року за умови прогресу у проведенні земельної та пенсійної реформ.

  Як повідомляв 5.UA, місія МВФ прибула до Києва 16 травня 2017 року. Чергова місія кредитора мала проаналізувати, чи виконала Україна програму розширеного фінансування EFF.

  Попередній матеріал
  Засновник Facebook Цукерберг нарешті отримав диплом про вищу освіту
  Наступний матеріал
  Брифінг речника Міноборони з питань АТО – трансляцію завершено
  Loading...

  Місія МВФ прибула до Києва та взялася до роботи

  МВФ визначив, у якому регіоні Україні найнижчий рівень корупції

  Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні

  Акторка серіалу "Каменська" пояснила, чому їхала в Україну

  Напружені авіавипробування: як тестують найновіший український Ан-132

  Пам’ятка ДФС : Що потрібно знати про подорожі без віз