Стоп корупція
Стоп корупція kor.net.ua

МВФ визначив, у якому регіоні Україні найнижчий рівень корупції

У Міжнародному валютному фонді заявили, що компанії, розташовані на заході, мають справу з нижчим рівнем корупції

В Україні надзвичайно високий рівень корупції. Представницво МВФ в Україні провело дослідження і виявило, що за останні 10 років корупція зменшилася у країнах, які тепер належать до Європейського Союзу (ЄС-28 та у країнах ЦСПСЄ). В Україні ж не відбулося кардинальних покращень, а індикатор ICRG (Агентства міжнародної оцінки ризику країн) фактично свідчить про погіршення проблеми корупції у 2012 році. Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на сайт Представництва МВФ в Україні.

У МВФ наголосили, що корупція негативно впливає на економічне зростання, створює перешкоди для приватних інвестицій.

"Україна, однак, стикається з цілою низкою специфічних проблем, серед яких концентрація політичної та економічної влади в невеликій групі осіб, які можуть перешкоджати впровадженню ефективних заходів по боротьбі з корупцією", – йдеться в дослідженні.

За даними МВФ, корупція поширена в усіх регіонах України. Особливо складна ситуація в Києві. Західноукраїнські компанії мають нижчий рівень корупції: "Як виявляється, компанії, розташовані на Заході, мають справу з нижчим рівнем корупції, незважаючи на те, що 65,8% з них досі вважають корупцію однією з основних перешкод для ведення бізнесу".

Нагадаємо, нещодавно в ефірі "5 каналу" юрист Анастасія Красносільська заявила, що чинний склад Національного агентства з питань запобігання корупції навряд чи помітить невідповідності у е-деклараціях топ-чиновників.

Попередній матеріал
Холодницький: САП не викликала Ляшка, він прийшов заради шоу
Наступний матеріал
Суд продовжив запобіжний захід Насірову на два місяці
Loading...

У МВФ заявили, що Україні зарано вводити накопичувальну пенсійну систему

Україну перетворюють на банкомат кілька людей – посол ЄС

США закликають Україну до найшвидшого створення антикорупційного суду