Володимир Гройсман
Володимир Гройсман grushevskogo5.com

"Ні корупційній годівниці": У Кабміні ініціюють зміни до законодавства щодо приватизації держмайна

Правильний законопроект надасть можливість розпочати масштабний процес залучення інвестицій в економіку

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за зміну в поточному році законодавства у сфері приватизації, щоб забезпечити її конкурентність. Про це він сказав сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Уряд України і я особисто як прем'єр-міністр акцентую увагу, що нам потрібно в цьому році змінити законодавство у сфері приватизації, щоб приватизація стала конкурентною", – сказав прем'єр.

Він також наголосив: "Я не задоволений роботою фонду держмайна, я вважаю, що за останній рік вони не зробили нічого, щоб ефективно розпочати процес приватизації в Україні продажу державного майна, яке неефективно управляється державою і є корупційною годівницею, в тому числі і для призначенців на ці підприємства. Ми найближчим часом вийдемо з цією пропозицією до українського парламенту і хочемо разом з вами напрацювати правильний законопроект який дозволить розпочати масштабний процес залучення інвестицій в українську економіку".

Гройсман також знову наголосив, що незадоволений роботою Фонду державного майна України, додавши, що за останній рік він нічого не зробив для ефективної приватизації державних підприємств.

Як повідомляв 5.UA, у вересні 2017 року Фонд держмайна розширив перелік об'єктів приватизації

Попередній матеріал
Лисенко уточнив кількість поранених на Донбасі за минулу добу
Наступний матеріал
Дії США чіткі і зрозумілі: в МЗС України прокоментували конфлікт у Сирії
Loading...