Борис Філатов
Борис Філатов epn.ge

Очільника Дніпра Філатова звинуватили у покриванні корупціонерів в міськраді

Сесія міської ради Дніпра цього дня супроводжувалася скандалами, бійками і блокуванням трибуни

За словами депутата Дніпровської міської ради Катерини Збарської, події на сесії міськради Дніпра в середу, 12 квітня, продемонстрували, що очільник міста Борис Філатов прикриває і підтримує секретаря міськради В'ячеслава Мішалова і голову бюджетної комісії міськради Артема Хмельнікова. 

Опозиційні депутати вимагали розгляду в числі перших питання про відставку секретаря міськради В'ячеслава Мішалова і голови бюджетної комісії Артема Хмельнікова, яких звинувачують в конфлікті інтересів і підозрюють в корупції, повідомляє агенція "Українські новини".

У поточному проекті порядку денного сесії 369 питань, з них 257 – земельних. Проект рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Дніпровський міськради Мішалова поміщене в останньому розділі – "Організаційні питання".

"Мішалов дуже комфортно почувався у президії, бо знав – йому нічого не загрожує, його прикриє Борис Філатов. Крім того, ми побачили, що владі дуже потрібно протягнути корупційний порядок денний – там дуже багато питань, пов'язаних із землею, з бюджетом і комунальними підприємствами", – зазначила Збарська.

Очільник Дніпра відкрив сесію, незважаючи на заяви опозиційних депутатів про відсутність кворуму (в залі зареєструвалося 32 депутати із 64). Через півгодини, протягом яких депутати не перейшли до розгляду питань порядку денного, було оголошено перерву на невизначений час

"Орієнтовані на мера депутати з "УКРОП ", а також "тушки" з фракції "За Дніпропетровськ" показали, що їм плювати на те, що в президії сидить один корупціонер, а ще один корупціонер займається підготовкою порядку денного у кріслі голови бюджетної комісії", – прокоментувала Збарська.

У ході засідання було оголошено про виключення Мішалова і Хлєбнікова з депутатської фракції "Об'єднання Самопоміч".

"Виконком партії "Самопоміч", від якої В'ячеслав Мішалов пройшов до міськради і в чиїй фракції він дотепер перебував, визнав його корупціонером, а Артема Хмельнікова звинуватив у бездіяльності і виключив з партії. І найважливіше – їм настійно рекомендували скласти мандати. Сьогодні на сесії ми побачили, як мер, так і орієнтовані на нього депутати, зробили все для того, щоб корупціонери залишилися у своїх кріслах. Сесія була провалена, більшість продемонструвала свою неспроможність і безвідповідальність. Наші вимоги залишаються незмінні. Ми вимагаємо, щоб Мішалов і Хмільник були відсторонені від посад, щоб НАБУ, ГПУ і Нацполіція вивчила всі тендерні історії перемог фірм батька секретаря міськради В'ячеслава Мішалова – Дмитра Мішалова. І щоб порядок денний наступної сесії – чергової або позачергової – був інвентаризований", – заявила Збарська.

Попередній матеріал
У Чорногорії впіймали фігурантку "газових схем" Онищенка
Наступний матеріал
Суд зобов'язав Київраду скасувати заборону на нічний продаж алкоголю
Loading...

Підозрюваних у корупції керівників дніпровської "Самопомочі" вимагають звільнити на позачерговій сесії

Безстрокова акція у Дніпрі: під центральним офісом "Сбербанку" зібрались півсотні активістів

Прапор та сотні листівок: У Дніпрі активісти заблокували офіс "Сбербанку" – фоторепортаж

Санавіація доставила до Дніпра тяжко поранених бійців: лікарі борються за життя 21-річного "Тисака"

На Дніпропетровщині СБУ викрила два схрони зі зброєю та боєприпасами – фото

Собачий нюх проти "техногенної катастрофи": У Павлограді відбулися національні змагання псів-рятувальників