5G технології
5G технології http://tehnot.com/

Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні

Корейські фахівці отримали сигнал для активізації свого інвестиційного інтересу до України

Республіка Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні. Про це сьогодні йшлося на зустрічі першого віце-прем'єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з послом Кореї в Україні Лі Янг Гу та представниками Корейської інвестиційної корпорації K-Growth, передає прес-служба Мінекономрозвитку.

Як зазначив Кубів, "обсяги взаємної торгівлі та інвестицій в Україну з боку Республіки Корея наразі не є значними і саме час змінити цю ситуацію та напрацювати ефективну співпрацю. Особливо у сфері розбудови інформаційної інфраструктури для 4G та 5G в Україні. Це є одним із найважливіших пріоритетів роботи уряду та Мінекономрозвитку, а Корея є визнаним світовим лідером у цій сфері".

Корейські колеги своєю чергою відзначили покращення інвестиційної привабливості та розвиток людського капіталу в Україні, а також ефективне впровадження реформ, що спрямовані на економічне зростання.

"Ми бачимо прогрес України на шляху до покращення інвестклімату. Ми також розуміємо, що невдовзі ці зміни дадуть значний поштовх для економіки та розвитку вашої країни. Це доповнить вигоди від стратегічного розміщення України на перетині важливих транспортних маршрутів, значні можливості розвитку промисловості, можливості у сфері ІТ та HiTech та надзвичайний людський потенціал. Це для нас є сильним сигналом для активізації свого інвестиційного інтересу до України", – підкреслив член ради директорів Корейського офісу ЄБРР в Україні Сунмін Пак (Soomin Park).

Нагадаємо, у травні повідомлялося, що Китай інвестує чверть мільярда доларів в український авіабуд.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У мережі з'явились фото нового "розумного" годинника від HTC

/
розумний годинник HTC
/
розумний годинник HTC
/
розумний годинник HTC
/
розумний годинник HTC
/
розумний годинник HTC
/
розумний годинник HTC
/
розумний годинник HTC
/
розумний годинник HTC

Попередній матеріал
Нацбанк пом'якшив низку обмежень на валютному ринку
Наступний матеріал
Аваков розповів, скільки коштувала наймасштабніша спецоперація з гелікоптерами
Loading...

Україна постачатиме Ірану обладнання для нафтохімічної галузі

Тепер набагато гірше: новий вірус XData цілеспрямовано атакує Україну

Китай інвестує чверть мільярда доларів в український авіабуд