uk.wikipedia.org

Нацбанк пом'якшив низку обмежень на валютному ринку

  Зокрема, з 12 червня іноземні інвестори зможуть повертати вкладені в Україні кошти, отримавши можливість купувати і переказувати валюту для цих цілей

  Національний банк України оприлюднив рішення про пом'якшення низки обмежень на валютному ринку. Раніше таке рішення анонсував в.о. голови Нацбанку Яків Смолій, передає УНІАН.

  Як стало відомо, з 26 травня максимальний строк розрахунків за операціями експорту/імпорту товарів, який тимчасово був обмежений до 120 днів, тепер становить 180 днів.

  Також уже з 12 червня іноземні інвестори зможуть повертати вкладені в Україні кошти, отримавши можливість купувати і переказувати валюту для цих цілей, а бізнес зможе достроково погашати зовнішні кредити та позики, якщо як забезпечення розрахунків за цими операціями використовувалися зобов'язання міжнародних фінансових організацій.

  Своїм рішенням НБУ також дозволив банкам відкривати кореспондентські рахунки в іноземній валюті першої групи класифікатора у банках-нерезидентах країн, національна валюта яких віднесена НБУ до другої або третьої групи класифікатора.

  Утім, регулятор встановив вимогу щодо розкриття інформації про кінцевих власників нерезидентів-кредиторів у випадках, коли необхідна реєстрація кредитного договору або договору позики, укладеного резидентом-позичальником, який не є банком.

  Попередній матеріал
  Нардепи ухвалили закон про бойовий гопак
  Наступний матеріал
  Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні
  Loading...