Фото із відкритих джерел

"На... із пляжу": Аваков вимагає від НБУ санкцій проти "Сбербанку" в Україні

Банк по суті обслуговує і підтримує незаконні режими бойовиків, наголошує керівник МВС України

Сбербанк Росії повинен припинити свою роботу в Україні, адже підтримує дії за рамками міжнародного права. Так очільник МВС України Арсен Аваков на сторінці у Facebook відреагував на інформацію про указ президента РФ Володимира Путіна про обслуговування у "Сбербанку" людей із "паспортами" ОРДЛО.

Аваков підкреслив, що НБУ повинен відреагувати на такі дії "Сбербанку" та ввести санкції. "Питання – скільки треба часу Національному банку України, щоб ввести санкції відносно "Сбербанку Росії", що працює в Україні. Вважаю за необхідне негайну реакцію НБУ! "Сбербанк Росії" повинен припинити свою роботу в Україні! Нехай насолоджуються "фінансовим раєм" за законами самозваних "ДНР" і "ЛНР".

Він наголосив: "Банк, що підтримує дії за рамками міжнародного права. Банк, що підтримує засуджена світовою спільнотою визнання документів маріонеткових режимів і анексію українських територій не може вести роботу в Україні! ... Банк, що по суті обслуговує і підтримує незаконні режими бойовиків – по суті їх фінансує – буде і далі оперувати з грошима українців, заробляти прибуток на нас та... інвестувати в бойовиків "ДНР/ЛНР"???!! На... з пляжу!"

Нагадаємо, раніше сьогодні в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що російський "Сбербанк" приступив до обслуговування у своїх відділеннях на території РФ клієнтів, які пред‘являють "паспорти" так званих "ДНР" і "ЛНР", керуючись відповідним указом президента РФ Володимира Путіна про визнання цих псевдодокументів.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше в прес-службі дочірнього банку російського "Сбербанку" в Україні заявили, що "український дочірній банк працює в рамках правового поля країни і не приймає "паспорти" "ДНР" і "ЛНР".

Нагадаємо, 18 лютого 2017 року російський президент Володимир Путін підписав указ, яким визнав так звані "документи", видані в районах України, що нині захоплені терористичними угрупованнями "ДНР" та "ЛНР". Відповідно до цього указу люди з окупованих територій Донбасу можуть вільно перетинати кордон з РФ. У МЗС України відповідне рішення прокоментували так: "Це крок до свідомої ескалації ситуації на сході України".

Дивіться також фото за темою:

У спальному районі столиці пограбували банк – фотогалерея

Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку

Попередній матеріал
"Ми почули пропаганду про карателів, хунту та переворот" – Ірина Геращенко прокоментувала заяви РФ у Гаазі
Наступний матеріал
"Найважче – перший постріл": Відважна снайперка "Лора" розповіла про нежіночий хист
Loading...

Аваков пропонує обмежити список товарів з окупованих територій Донбасу "критичним імпортом"

Попри указ Путіна, російські банки відмовляються працювати з власниками "паспортів" ОРДЛО

Білорусь прийматиме рішення про допуск людей з "паспортами" ОРДЛО "в індивідуальному порядку"