Сбербанк России
Сбербанк России Фото з відкритих джерел

Попри указ Путіна, російські банки відмовляються працювати з власниками "паспортів" ОРДЛО

Жоден із Топ-30 банків прямо не повідомив, що готовий обслуговувати клієнтів з "паспортами" ОРДЛО

Незважаючи на указ президента РФ Володимира Путіна про визнання так званих "паспортів" псевдореспублік "ДНР" та "ЛНР", російські банки відмовляються обслуговувати людей із такими "документами". Про це повідомляє УНІАН із посиланням на російське інформагентство.

Зазначається, що жоден із першої тридцятки найбільших банків прямо і однозначно не повідомив, що готовий обслуговувати клієнтів з "паспортами" ОРДЛО, – у більшості випадків у банках або не відповіли на офіційний запит видання, або повідомили, що обслуговують лише громадян Росії. А у кількох банках офіційно визнали, що в них діють обмеження при роботі з власниками таких "документів".

В "Сбербанку Росії" відповіли, що псевдореспубліки на сході України офіційно не визнані, а отже їх "документи" не приймаються для банківських операцій.

У свою чергу, опитані російські юристи поінформували, що банки Росії повинні працювати з усіма документами, які є визнаними у рамках російського законодавства, однак власники таких "документів" швидше за все будуть стикатися з труднощами.

Як повідомляв 5.UA, 18 лютого 2017 року російський президент Володимир Путін підписав указ, яким визнав так звані "документи", видані в районах України, що нині захоплені терористичними угрупованнями "ДНР" та "ЛНР". Відповідно цього указу люди з окупованих територій Донбасу можуть вільно перетинати кордон з РФ.

Дивіться також фотогалерею на тему:

"Кря-кря, проти цього царя": у Росії затримали опозиціонерів з качечками – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На власному мінному полі під Кадіївкою підірвалась бронемашина російських терористів – ГУР
Наступний матеріал
Російські ЗМІ відзняли постановку з "відбиття нападу української ДРГ" – розвідка
Loading...

У США прокоментували визнання РФ "паспортів" ОРДЛО

"Хочеться, щоб вони якось безболісно полишили наш ринок": у НБУ розповіли, що чекає на російські банки в Україні

Білорусь прийматиме рішення про допуск людей з "паспортами" ОРДЛО "в індивідуальному порядку"