Бойовий гопак
Бойовий гопак http://dnepr.info

Нардепи ухвалили закон про бойовий гопак

  Голова ВР Андрій Парубій назвав прийняття цього закону питанням національної честі та патріотизму

  У четвер, 25 травня, Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до закону "Про фізичну культуру і спорт" (щодо визнання національних видів спорту). Відповідний закон підтримали 227 нардепів, передає "Укрінформ".

  "Метою закону… є необхідність визначення на законодавчому рівні поняття національних видів спорту та особливостей діяльності спортивних федерацій, що сприяють розвитку національних видів спорту, сприяння національному відродженню національно-культурних традицій та патріотичному вихованню, популяризації серед українців здорового способу життя і фізичної культури, розвитку національних видів спорту", – йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, ухвалений у ВР закон передбачає підтримку національних видів спорту. Зокрема, бойового гопака, хортингу, українського рукопашного бою "Спас", української боротьби на поясах.

  Ухвалення цього закону голова ВР Андрій Парубій назвав питанням національної честі та патріотизму.

  Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, крім пункту 2, який набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Законопроект розробило Міністерство молоді та спорту України за пропозицією низки всеукраїнських ГО. 

  Попередній матеріал
  Теракт у Манчестері: як Велика Британія оговтується після трагедії
  Наступний матеріал
  Нацбанк пом'якшив низку обмежень на валютному ринку
  Loading...

  ВР відмовила "Опоблоку" у скасуванні мовних квот на українському ТБ

  Командувач ВМС: Український флот чекає поповнення – новенькі броньовані катери

  Ім’я українського журналіста з’явиться на меморіалі Музею новин у Вашингтоні