Іран
Іран delfi.lt

Україна постачатиме Ірану обладнання для нафтохімічної галузі

  Сумські машинобудівники отримали статус схваленого постачальника в іранську компанію National Iranian Petrochemical Company

  ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання" одержало статус схваленого постачальника в іранську компанію National Iranian Petrochemical Company (NIPC), завдяки чому відтепер зможе брати участь у тендерах на постачання обладнання для нафтохімічної галузі країни-партнера. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Начальник прес-центру акціонерного товариства Діана Кіріченко розповіла, що вперше про сумських машинобудівників в Ірані дізналися ще в середині 90-х років минулого століття, коли було успішно зведено й запущено в експлуатацію компресорну станцію (КС) "Фарошбанд".

  "Надалі за допомогою нашого підприємства в цій державі з’явилася ціла низка потужних КС. Серед них: "Нурабад", "Ісфаган", "Чалванд", "Ардабіл", "Сараб", "Хаджиабад", "Хараван", "Сірджан", "Савех", "Південний Парс", "Шурідже" та багато інших. Чільне місце в загальному переліку займає газокомпресорна станція на підземному сховищі газу "Сарадже". Це найбільший об’єкт з усіх тих, що збудовано сумськими машинобудівниками в Ірані. У рамках реалізації даного проекту були створені ексклюзивні турбокомпресорні агрегати потужністю 25 МВт із двокорпусними відцентровими компресорами низького та високого тиску. Виробників такої техніки можна перелічити на пальцях однієї руки. Так що нафтовики і газовики Ірану про компетенцію СНВО знають не з чуток, і отримання статусу схваленого постачальника в іранську компанію National Iranian Petrochemical Company тому свідчення", – пояснила Кіріченко.

  Окрім нафтогазового ринку, українських машинобудівників цікавить і нафтохімічна галузь Ірану. За інформацією "Укрінформ", в Ірані працює більше ніж 40 нафтохімічних комплексів. Уже до 2019 року обсяг інвестицій в іранську нафтохімію може перевищити $40 млрд.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада перейменувала Мукачеве
  Наступний матеріал
  СБУ очікує, що обмін заручниками на Донбасі відбудеться протягом місяця
  Loading...

  СБУ ліквідувала всеукраїнську мережу з виготовлення, збуту і контрабанди зброї – фото, відео

  Держдепартамент США ухвалив продаж зброї ОАЕ на $2 млрд

  Туреччина обурена рішенням Трампа про поставку зброї сирійським "терористам"

  Залишки "Шмеля": СБУ оприлюднила докази використання бойовиками зброї РФ

  У Ботсаду Києва знайшли снаряд часів Другої світової війни

  5 канал - трансляція наживо