МВФ
МВФ utmagazine.ru

МВФ може виділити Україні ще три транші – які умови надання кредиту

  Україна має вчасно проводити реформи, відповідно до програми розширеного фінансування EFF

  Основний український кредитор – Міжнародний валютний фонд – може виділити Україні ще три транші кредиту в рамках програми розширеного фінансування EFF цього року. Це може статися в разі своєчасного проведення передбачених програмою реформ. Про таке повідомив ректор комунікаційного департаменту МВФ Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтоні, передає УНІАН.

  Як нагадав представник МВФ, у понеділок Рада директорів Фонду схвалила завершення третього перегляду програми EFF для України і надання четвертого траншу в розмірі 1 мільярду доларів.

  "Цього року можливе проведення ще трьох переглядів, якщо все буде йти за планом і реформи проводитимуться вчасно у рамках програми", – відзначив Райс.

  Він повідомив, що проведення трьох переглядів передбачає надання Україні трьох траншів кредиту на загальну суму у 4,4 мільярди доларів.

  Нагадаємо, 3 квітня Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні 1 мільярда доларів. Це вперше в історії, коли основний український кредитор схвалив четвертий поспіль кредитний транш для України. Міністр фінансів Олександр Данилюк назвав таку подію справжньою перемогою.

  А вже 5 квітня транш від МВФ почав надходити до резервів НБУ.

  Попередній матеріал
  Депутати надали переваги особам передпенсійного віку в разі скорочення штату працівників
  Наступний матеріал
  "Час. Підсумки дня": Коли перший українець зможе потрапити до ЄС із самим лише біометричним паспортом – відео
  Loading...