МВФ
МВФ inforesist.org

Мінфін оприлюднив текст меморандуму МВФ – документ

У документі міститься перелік зобов'язань України перед МВФ

Міністерство фінансів України опублікувало текст меморандуму про економічну та фінансову політику співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Документ також містить лист директору МВФ Крістін Лагард з підписами Президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра фінансів Володимира Данилюка та голови Національного банку України Валерії Гонтаревої. Меморандум містить розділи "Грошово-кредитна та валютно-курсова політика", "Напрями політики у фінансовому секторі", "Політика доходів", "Фіскальна політика", "Політика в енергетичному секторі", "Управління, бізнес-клімат та реформа державних підприємств". Також документ містить зобов'язання України: попередні заходи і структурні маяки, і пропонований Україною графік траншів у рамках угоди про механізм фінансування від МВФ.

Повний текст меморандуму дивіться за цим посиланням. До вашої уваги перші 7 пунктів з меморандуму.

minfin.gov.ua

minfin.gov.ua

Як повідомляв 5.UA, вчора, 3 квітня 2017 року, Міжнародний валютний фонд офіційно підтвердив виділення Україні наступного траншу в розмірі 1 млрд доларів США. Гроші від МВФ мають надійти в Україну найближчими днями. 

Попередній матеріал
Тимчук: Бажаючих отримувати "паспорти ОРДЛО" різко поменшало – бояться СБУ
Наступний матеріал
Кількість жертв хімічної атаки у Сирії зросла до 72 осіб
Теги:
Loading...