tsn.ua

"Найкраща відповідь Кремлю": МВФ виділив Україні транш у $1 млрд

  Це вперше в історії МВФ схвалив четвертий транш кредиту для України

  Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні одного мільярда доларів. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко в Twitter.

  "Це чергове визнання українських реформ!" – наголосив він.

  "Вперше в історії відносин України з МВФ наша держава отримала четвертий транш в рамках однієї Програми розширеного фінансування МВФ. Ми спільно створили цю історію успіху і, вірю, продовжимо співпрацю з метою виведення України на стійкий тренд зростання", – написав Президент на сторінці у Facebook.

  Він подякував МВФ та його директору Крістін Лагард і наголосив, що успіх України на внутрішньому фронті реформ, а також міжнародна єдність і солідарність – це "найкраща відповідь на триваючу агресію Росії та спроби дестабілізації України з боку Кремля".

  Як повідомляв 5.UA, Україна отримає €600 млн другого траншу від ЄС 3-7 квітня. Нагадаємо, третій перегляд програми розширеного фінансування для України МВФ мав розглядати 20 березня, проте питання було відстрочене. У МВФ згодом пояснили, чому відкладали розгляд українського питання. Так, перенесення термінів проведення засідання було викликане "виключно потребою в уточненні розрахунків" щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях.

  Попередній матеріал
  Поліція трьох міст України з метро переходить на посилену службу через теракт у Санкт-Петербурзі
  Наступний матеріал
  У лікарні Санкт-Петербурга померли ще дві жертви вибуху
  Loading...

  Порошенко підписав закон про ратифікацію Угоди про ЗВТ з Канадою

  Порошенко ініціював створення робочої групи для розробки змін до закону про е-декларування

  Президент посилив охорону іноземних посольств і консульств в Україні