president.gov.ua

Президент посилив охорону іноземних посольств і консульств в Україні

  Президент Петро Порошенко підписав закон №1953-VIII "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб"

  Президент Петро Порошенко підписав закон № 1953-VIII "Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб". Про це у понеділок, 3 квітня, повідомили у прес-службі Президента.

  Як вказано у повідомленні, згідно із внесеними змінами на законодавчому рівні закріплюється механізм взаємодії органів державної влади у сфері забезпечення безпеки та здійснення державної охорони керівників зовнішньополітичних відомств іноземних держав і певної категорії посадових осіб міжнародних організацій, які прибувають в Україну чи перебувають на її території.

  "Внесені зміни удосконалюють положення зазначеного закону та приводять його у відповідність до зобов’язань України за Конвенцією ООН про спеціальні місії 1969 року. Реалізація його положень сприятиме додержанню загальноприйнятих міжнародних норм, правил, традицій організації офіційних заходів, поліпшенню й оптимізації порядку проведення в Україні заходів протокольного і церемоніального характеру", – зазначено у повідомленні.

  Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Нагадаємо, що 29 березня Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Попередній матеріал
  У Нацкомісії "заспокоїли": плата за газ зросте лише удвічі – ЗМІ
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині 16 осіб постраждали від вибуху гранати біля кафе
  Loading...

  Президент підписав закон щодо е-декларування для представників громадських організацій

  Порошенко підписав закон про посилення співпраці з Євроюстом

  Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди між урядами України та Індонезії