Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди між урядами України та Індонезії

  Президент Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво в оборонній галузі", схвалений Верховною Радою 8 лютого 2017 року

  Угоду було укладено 5 серпня 2016 року під час державного візиту глави Української держави до Індонезії. Угода запроваджує загальні принципи для розвитку двостороннього співробітництва в оборонній галузі між двома країнами за напрямами, що становлять обопільний інтерес, відповідно до законодавства держав, принципів взаємної поваги, довіри і вигоди.

  Напрями співпраці України та Індонезії включатимуть обмін візитами вищих посадових осіб, у тому числі від збройних сил; розвиток військово-технічного співробітництва; співпрацю в галузі оборонної промисловості та логістики; співпрацю в оборонній науково-технологічній галузі; обмін інформацією з оборонних та військових питань; взаємодію у питаннях розвитку військової освіти та підготовки персоналу.

  Сторони можуть здійснювати співробітництво в питаннях закупівлі озброєння та військової продукції в рамках спільних проектів та виробництва, постачання озброєння, військової техніки та іншої продукції військового призначення, обслуговування, ремонту і модернізації озброєння, військової техніки та надання інших послуг у військово-технічній галузі, продажу ліцензій щодо виробництва зазначеної продукції та надання технічної підтримки.

  Крім того, сторони можуть здійснювати спільні дослідження та розробку у військово-технічній галузі, а також взаємний обмін результатами такої діяльності, обмінюватися досвідом та інформацією щодо стандартизації, кодифікації, контролю якості військової продукції з метою здійснення спільних програм військово-технічного співробітництва. Країни також можуть, у разі необхідності, здійснювати розробку відповідних програм, проводити спільні наукові дослідження, спільне виробництво та продаж оборонного обладнання шляхом використання інших технологій.

   

  Попередній матеріал
  У ЄС досягли попередньої домовленості про скасування віз для України
  Наступний матеріал
  У Франції снайпер відкрив вогонь під час виступу Олланда, є постраждалі

  Нижня палата парламенту Канади ратифікувала Угоду про ЗВТ з Україною

  ВР ратифікувала угоду про співробітництво України і Європейської організації з юстиції

  МЗС: Україна повинна мати право голосу в угоді між США та Росією