Офіційний сайт Президента України

Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди між урядами України та Індонезії

  Президент Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво в оборонній галузі", схвалений Верховною Радою 8 лютого 2017 року

  Угоду було укладено 5 серпня 2016 року під час державного візиту глави Української держави до Індонезії. Угода запроваджує загальні принципи для розвитку двостороннього співробітництва в оборонній галузі між двома країнами за напрямами, що становлять обопільний інтерес, відповідно до законодавства держав, принципів взаємної поваги, довіри і вигоди.

  Напрями співпраці України та Індонезії включатимуть обмін візитами вищих посадових осіб, у тому числі від збройних сил; розвиток військово-технічного співробітництва; співпрацю в галузі оборонної промисловості та логістики; співпрацю в оборонній науково-технологічній галузі; обмін інформацією з оборонних та військових питань; взаємодію у питаннях розвитку військової освіти та підготовки персоналу.

  Сторони можуть здійснювати співробітництво в питаннях закупівлі озброєння та військової продукції в рамках спільних проектів та виробництва, постачання озброєння, військової техніки та іншої продукції військового призначення, обслуговування, ремонту і модернізації озброєння, військової техніки та надання інших послуг у військово-технічній галузі, продажу ліцензій щодо виробництва зазначеної продукції та надання технічної підтримки.

  Крім того, сторони можуть здійснювати спільні дослідження та розробку у військово-технічній галузі, а також взаємний обмін результатами такої діяльності, обмінюватися досвідом та інформацією щодо стандартизації, кодифікації, контролю якості військової продукції з метою здійснення спільних програм військово-технічного співробітництва. Країни також можуть, у разі необхідності, здійснювати розробку відповідних програм, проводити спільні наукові дослідження, спільне виробництво та продаж оборонного обладнання шляхом використання інших технологій.

   

  Попередній матеріал
  У ЄС досягли попередньої домовленості про скасування віз для України
  Наступний матеріал
  У Франції снайпер відкрив вогонь під час виступу Олланда, є постраждалі
  Loading...

  Нижня палата парламенту Канади ратифікувала Угоду про ЗВТ з Україною

  ВР ратифікувала угоду про співробітництво України і Європейської організації з юстиції

  МЗС: Україна повинна мати право голосу в угоді між США та Росією