president.gov.ua

"Очікуємо на рішення Сенату": Порошенко привітав перший крок Нідерландів до ратифікації "української асоціації"

  Президент подякував прем'єр-міністру Нідерландів

  Президент України Петро Порошенко привітав рішення нижньої палати парламенту Нідерландів щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "Вітаю рішення Нижньої палати парламенту Нідерландів щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Дякую Марку Рютте (прем'єр-міністр Нідерландів – 5.UA) та парламентській більшості за далекоглядну позицію та підтримку взаємовигідного проекту. Очікуємо на рішення Сенату", – йдеться в повідомленні Порошенка. 

  Як повідомляв 5.UA, у квітні 2016 року у Нідерландах відбувся консультативний референдум, на якому більшість проголосувала проти ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС Нідерландами. Уряд країни виступив за пошук рішення, яке б давало можливість зняти висловлені під час кампанії "занепокоєння" виборців і при цьому ратифікувати документ. В середині грудня 2016 року року лідери Євросоюзу погодили запропоновані Нідерландами пропозиції щодо умов завершення ратифікації у країні Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

  Попередній матеріал
  Український Ан-178 перевірили на "вантажну витримку": як це було – фото
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": герой АТО Євген "Титановий Джексон" Терехов у ефірі "5 каналу" о 23:10
  Loading...