poltava.to

Експерт: Миротворці в розумінні Путіна – це озброєна охорона ОБСЄ

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" експерт з військових питань, співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов заявив, що миротворці в розумінні Путіна – це озброєна охорона місії ОБСЄ

"Процитую Путіна, що миротворці – це не в тому класичному вигляді, а озброєна охорона місії ОБСЄ. Тобто йдеться практично про дубляж однієї місії іншою місією, яка буде здійснювати озброєну охорону в місцях моніторингу відведення важкої техніки. Ось про що йдеться. Тобто зайдуть так звані "блакитні шоломи", вони будуть в якості охорони, під'їхали вони на кордон, де місія ОБСЄ моніторить лише два пункти пропуску, а інші ділянки, проблемна ділянка українсько-російського кордону протяжністю 440 км, як була чорною дірою, так і залишилася чорною дірою. Вони не будуть по всьому кордону, бо місія ОБСЄ має допуск до двох пунктів пропуску. А те, що зараз плескають у долоні і говорять, що Путін пішов на якісь поступки, треба уважно читати, про що йдеться. Йдеться про те, що разом з місією ОБСЄ в місця моніторингу", – наголосив Снєгирьов.

"Причому пастка знаєте у чому? Місія ОБСЄ моніторить по обидві сторони. Себто, таким чином ті самі "блакитні шоломи", чий контингент досі не визнаний, чи то росіяни, чи то білоруси, чи то казахи, але вони будуть моніторити і на українській території, здійснюючи контроль за пересуванням Збройних сил України", – додав він.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Трагічні смерті захисників: у Дніпрі ідентифікували останки 3 бійців АТО
Наступний матеріал
Ще на один бал вище і в квартирах був би Армагеддон – очевидець розповів як "Ірма" вирувала в околицях Маямі
Loading...

"Варта розгляду": реакція Держдепу США на ідею введення миротворців ООН на схід

"Це узаконення окупації": Огризко прокоментував "путінські інструкції" щодо миротворців на сході

Скандальна заява Путіна: У МЗС Німеччини спробували коригувати власну позицію

Миротворці ООН: Постпред України назвав ціну питання та "нереальні речі" у планах РФ

Айвазовська: Україна має скористатися "епічною ініціативою" Путіна щодо миротворців

Геращенко різко відповіла на "інструкцію Путіна" щодо миротворців ООН на сході